Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.08.2023, 13:53   #68
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,772
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 38 min 45 s
Domyślnie

Dzięki za koncepcje kampingu. W ogóle o takiej opcji nie myslalem. Poszukam w Friuli lub Trentino. Do granicy francuskiej raczej nie dobijemy.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem