Wątek
:
XL 750 transalp
Wyświetl Pojedyńczy Post
09.05.2023, 19:39
#
11
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,900
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 14 min 8 s
Ten pierdolnik wystający ma za zadanie co by oliwy nie zabrakło pompie jak na kole lecisz.
Tak na poważnie to oto chodzi tylko bez jazdy na kole.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon