Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.03.2023, 22:01   #2230
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
A po co ci ta wieża w tej 700? IMO te wieże do 690 i klonów to przerost formy nad treścią. Tam jest kilka rzeczy które w mojej ocenie są koniecznością ale wieża to zbędna masa na przodzie a jak idzie o ochronę przed wiatrem to da się to rozwiązać inaczej. Kozacko to wygląda to fakt ale wyjątkowych plusów to nie widzę. Koniecznie trzeba dać długi króciec co wlewu beny bo cały gnój wpada do zbiornika jak się lata po błocie, płytę i wydech (choć tu są zdania podzielone, osobiście próbowałem zostać przy ori i skończyło się spaleniem plastików i sakw). No ale czekam na mody bo zdaje się że będzie grubo .
Powodzonka.
Po co wieża? To będzie moto zrobione jako ADV bardziej z możliwością wjechania w cięższy teren, gdzie poradzi sobie dużo lepiej niż np Tenera. Ciężkie nie będzie bo to Carbonfox wlatuje ale cśśśś . Wings już jest, małe gmole, płyta, siedzenie się.robi. Niedługo zrobie osobny wątek na temat projektu GG700.


Co do modzenia 300L pod względem mocy... been there, (almost) done that. Nasze ECU się różni i jedyne co Ci pozostaje to EJK, ale tu szczerze mówiąc różnice są chyba subiektywne. Możesz władować mnóstwo pieniędzy w to, obniżyć znacząco bezawaryjność. Z takich prostszych ale znaczących zmian to ostrzejsze wałki od CBR, ale nadal widziałem skrajnie różne wyniki dyno.
Imo - brakuje mocy? Pewnie niedługo będziesz zmieniać moto
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem