Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.02.2023, 12:26   #1647
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,668
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

silnik nie podpowiem - wszystkie są tak samo awaryjne serio. jak się czyta fora eMTB /tylko nie polskie/ to wszystkie silniki zaliczają wtopy. ale oczywiście - piszą tylko Ci co im kucło.

przebieg, zdrowie baterii, ilość cykli ładowania,

do tego oczywiście stan ogólny jak w moto - jeśli full to stan łożysk kiwaczki, reakcję amora i dampera na regulację, stan łożysk kół, główki ramy, opon /dobre gumy kosztują krocie/ jak jest dropsztyca to czy działa odpowiednio, stan tarcz, klocków, działanie hebli - ew zapowietrzenie, wycieki, modulacja na ile można sprawdzić...

deca sprzedaje też fulla. może nie jest to coś najwyższych lotów ale opinie na ich stronie są raczej pochelbne no i + ale... są raty 0%

podpowiem jednak co do używek, że ja osobliwie nie kupiłbym od indywidualnego indywiduum - jednak jest jakaś rekojmia przy kupnie od przedsiębiorcy - i tu, podpowiem II możesz kupić przez raty allegro 0%: bądź nie wydać tej całej kasy co masz lub po prostu podpompować trochę budżet jeśli trafisz coś naprawdę ładnego. do tego przy zakupie na allegroszu masz jakąś tam ochronę kupującego, rachunek, itd.

powodzenia.
a co do odległości do mnie - no cóż daleko to jest do Hiszpanii przyjdzie ochota to atakuj.


ja kupiłem Focusa tutaj. To twoja strona miasta - podjedź się przymierz? może jeszcze coś urwiesz z tej kwoty? rama co prawda XL ale koleś pisze, że 53. to może jak mój Focus niby L a mój młody na nim jeździ no problem a ma 170cm jakoś. nie pamiętam jaka wysoka jesteś o ile w ogóle mogę pamiętać ale skoro dajesz radę na CRF to chyba dobry Bozia dał Ci niekonieczność szukania promocji na koturny

https://www.olx.pl/d/oferta/univega-...seller_profile
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem