Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.01.2023, 18:25   #579
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,820
Motocykl: F800GS ADV
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 5 godz 22 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał lotnik Zobacz post
Polerkę zrobiłeś luksusowo
Jakieś specjalne środki czy znany autosol?
Dzięki nic specjalnego - autosolu akurat nie było w sklepie na miejscu więc wziąłem co było - pasta K2 Aluchrom po 10pln za tubkę.

Na całość bez puszki tłumika zeszło mi ponad 2,5 tubki.

U mnie na kolankach był taki nalot - że ja myślałem że to jest starty już chrom. Okazało się, że to był nalot na chromie ku mojemu zdziwieniu. Na łączniku to brud i syf był, nie taki ceglany nalot. Zatem tu było łatwiej.

Ogólnie jestem zadowolony z efektu ale - przej.....a robota

Co wydaje mi się ważne - ja zużyłem 4 stare koszulki pocięte na kilka kawałków. Pasty dużo i na grubo, po docieraniu pastą przez jakieś 3 min, szmata na bok, czystą wycieramy i oceniamy efekt. i powtórka i tak w kółko aż efekt będzie OK. Tak przynajmniej ja robiłem za radą kolegi.

Najgorsze co w tym jest to że jak zrobisz jedno kolanko i masz szczerze dość po tym, to patrzysz na resztę i jest ta smutna świadomość że nie można tak zostawić, kawałek zrobiony a reszta nie Ja sobie to rozłożyłem na 3-4 dni po 2 godzinki.

To że wyszło ładnie dość to fart nowicjusza, ostatnio w jakąkolwiek polerkę chromów bawiłem się w Hondzie Shadow 750 lat temu z 15. To był mój pierwszy poważny motocykl - na drugie ta hąda miała na imię "pomyłka"

Wracając do kolektorów to wyszło dobrze, żeby było bardzo dobrze musiałbym je zdemontować - a na to to już zapału nie mam bynajmniej

Pozdrawiam
zimny

Ostatnio edytowane przez zimny : 22.01.2023 o 21:58
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem