Wątek
:
Mandat za prędkość we Włoszech
Wyświetl Pojedyńczy Post
04.11.2022, 21:24
#
11
radiolog
Zarejestrowany
: May 2015
Miasto
: Kraków
Posty
: 3,291
Motocykl
: ATAS 2024
Przebieg:
21000
Online: 1 miesiąc 4 dni 17 godz 22 min 50 s
Yanosik + tomtom i w życiu mandatu nie dostałem zza granicy. Wcale nie jeżdże tam grzecznie, może mam szczęście ( do czasu hehe)
radiolog
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez radiolog