Wątek: TET Słowenia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.10.2022, 10:53   #15
lorsol
łorsoł
 
lorsol's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Suchy Dwor
Posty: 150
Motocykl: T7
Przebieg: Za mały
lorsol jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 21 godz 26 min 41 s
Domyślnie

Hej. Tak, to Amok 5.0. Ja mam szczęście, że sypiam w pozycji w jakiej padnę, więc hamak jak najbardziej mi leży. Główna wada, jak to w hamaku, potrzeba drzew, to nie zawsze wychodzi, wyżej w górach jest problem, na płaskowyżach problem, zbyt gęste bądź skarlowaciale drzewa też problem... Do tego wchodzenie do Amoka jest specyficzne, trzeba się przyzwyczaić, tak samo jak do poruszania się później w hamaku. Tarp wymaga pomyślunku, jak się rozbić, by wygodnie się potem obozowalo, by był fajny widok z hamka, czasami trzeba sobie znaleźć w lesie dodatkowe kije jako maszty. Ale to bzdurki, część zabawy chyba - niesamowita wygoda spania, możliwość spania na boku, prawie że na brzuchu, do tego kołysanie - to jest nie do podrobienia. Specjalny system taśm zmienia hamak w super wygodny fotel, można szczerze siedzieć i się gapić w las czy na jezioro godzinami, popijając jakieś tam trunki. Rewelacja. Wykonanie Premium, lekko, mocno, sprzęt chyba na lata. Z mata zimowa i spiworem zimowym śpię w okolicach zera bez żadnego ale, mocno zimowo jeszcze nie miałem okazji testować. Tyle w skrócie.
__________________
X̶R̶V̶7̶5̶0̶ A̶T̶ / D̶R̶Z̶4̶0̶0̶S̶ / G̶6̶5̶0̶X̶C̶h̶ / 2̶T̶ 2̶0̶0̶E̶X̶C̶ / A̶D̶V̶9̶9̶0̶R̶ / T̶i̶g̶e̶r̶8̶0̶0̶X̶C̶ / E̶6̶9̶0̶R̶ / ̶T̶E̶5̶1̶0̶ / T700
Photos & Movies: https://sites.google.com/view/lorsolek
lorsol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem