Wątek
:
NAT 2022 w obu wersjach - nowy/stary model
Wyświetl Pojedyńczy Post
06.03.2022, 23:33
#
24
pałeł
gsm: 512242193
Zarejestrowany
: Jul 2006
Miasto
: Rzuchów
Posty
: 5,751
Motocykl
: RD11a
Galeria:
Zdjęcia
Online: 5 miesiące 1 tydzień 2 dni 4 godz 18 min 56 s
Inflacji jest 10% czego się spodziewać?
pałeł
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową pałeł
Odszukaj więcej postów napisanych przez pałeł