Wątek
:
Motocykle zabytkowe - odnawiam.
Wyświetl Pojedyńczy Post
31.01.2022, 18:30
#
13
muszel72
Zarejestrowany
: Jun 2018
Miasto
: GDA
Posty
: 3,103
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 17 godz 48 min 41 s
Idem w to ale mam niestety tylko jeden a tu chyba cza by mieć kilka przynajmniej by dobrze kupić
muszel72
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez muszel72