Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.01.2022, 16:42   #41
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

z tą obudową kardana bez korka spustowego to ich poniosło hen hen daleko. nie słyszałem o większej bzdurze w innych motocyklach ale wycofali się z tego pod naporem argumentów z rynku i postępowań gwarancyjnych.
siedziałem już głębiej w kilku modelach /nawet tych, których osobiście nie miałem/ i powiadam zawsze, że nie ma motocykli bez wad. ciężko mi to przechodzi przez usta ale nawet Honda zaliczała wpadki produkcyjne i to w motocyklach będących IKONAMI bezawaryjności więc myślę, że bauerom z bawarii można również wybaczyć ich hurraoptymizm. ich konsekwentny pochód po złoto i hegemonię na europejskich drogach podziwiam, podobnie jak idealne zgranie marketingu z designem i produkcją oraz wygenerowaną elitarnością marki. nie mogę wybaczyć im cen

jako PAKIET, GS jest ciekawym osiągnięciem i jak bardzo popularnym to wystarczy przejechać się w Alpy... ilość tych motocykli w kolejnych wcieleniach tam po prostu powoduje pękanie oczu. najmniej jest oczywiście 1100 i widziałem może ze dwie maszyny tak w ogóle na 4000km, kilka 1150. Europa przesiadła się na wodniaka i nie ma o czym tutaj dyskutować.

Każdy ma inne potrzeby ale jak się przywiezie z wyjazdu kilka fotek w pomarańczowym świetle to niestety okazuje się, że moc, moment i prędkość są nie do końca mile widziane na wczasach piszę to bo powoli NIE MA DOKĄD tymi motocyklami jeździć wykorzystując w pełni oferowane przez nie parametry.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem