Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.01.2022, 20:15   #1243
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,399
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 9 godz 52 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Nie sądzę że bez zaświadczenia o szczepieniu zostanie ktoś wpuszczony na terytorium IT jako turysta, podróżując transportem zbiorowym jak samolot, prom, czy autobus. Czytam że wielu osobom neguje się wjazd z tego powodu. Moja córka jutro leci do Catanii, jest szczepiona trzema dawkami taki wymóg włoskiego pracodawcy, oprócz tego musi mieć test antygen ważny 24 h, lub pcr 48 i maskę ffp2, natomiast do kina, teatru, siłownię potrzebuje f coś tam 3 . Bez zaświadczenia nie ma sensu tam się wybierać bo w zasadzie jest się wykluczonym z życia publicznego, nie wypijesz kawy w barze i nie zostaniesz wpuszczony do żadnej knajpy. Ja jadę we wtorek autem i mam gdzieś testy i inne pierdy, po drugie mój pas kończy się 1 lutego, wszystkie zostaną skrócone do 9 miesięcy od przyjęcia drugiej dawki. I w IT jestem na tych samych zasadach co ten co się nigdy nie szczepił, tak to po krotce wygląda, z takiego fajnego luźnego kraju zrobili obóz koncentracyjny.
statystyki zakażeń i zgonów idą w górę w IT także lepiej nie będzie. Przypadek? Austria, Włochy i Niemcy największe restrykcje z przymusem włącznie.

Miałem nadzieję, że chociaż Rosja się opamięta... ale chyba wschód znowu będzie zamknięty, o ile będzie za co w tym roku za co podróżować.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem