Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2021, 16:24   #286
tomekt
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Talking

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
No to ładuj wolno po AC i będziesz miał spokój (jak mówisz). Twój wybór. Poprzez ten upgrade nic nie tracisz, więc nie rozumiem Twojego toku myślenia (nie pierwszy raz z resztą... )



Cieszę się że po "słusznym przebiegu" (więc zapewne sporym zużyciu silnika, sprzęgła, skrzyni biegów itp) zasięg Twojego Focusa jest ciągle "ten sam". W ogóle podziwiam Cię, że kupiłeś samochód, który oferowano z 3 letnią gwarancją na chyba tylko 100 tys. km, a nie podoba Ci się 8 lat i 160 tys. km gwarancji w ID.3. Odważny z Ciebie człowiek.

Jestem tym bardziej zadowolony z Twojego wyboru, gdyż moje wszystkie samochody spalinowe od roku 1989 do 2021 miały też niekurczące się zbiorniki paliwa, ale niestety różne zasięgi zależne od stylu jazdy, warunków drogowych, temperatury, ilości pasażerów / ładunku itp i zapewne zużycia elementów wymienionych wcześniej. Musiałem mieć widać mniej szczęścia od Ciebie w tej dziedzinie i muszę z tym jakoś żyć Więc sugeruję nigdy nie sprzedawać tego Focusa ze "stałym zasięgiem"
słabo doczytałeś rozszerzona 10 lat ,za to w elektryku zasięg przy -15 rośnie dwukrotnie
a bateryjka traci pojemność nawet jak nie jezdzi z każdym dniem i oprogramowanie na to nie zadziała

A focus ma się świetnie 13 lat w moim posiadaniu ,w znakomitym stanie technicznym i wizualnym ,mimo braku nowego softu
  Odpowiedź z Cytowaniem