Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.08.2021, 10:24   #841
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 267
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 22 godz 37 min 41 s
Domyślnie

Może brak konkurencji wśród salonów?
Ja bardziej bym winił salony, np. jeden w Warszawie i Tychach na moje czerwcowe zamówienie od razu podał datę okolice września, ja miałem miec w sierpniu, i się teraz okazuje, że będzie to ... wrzesień. Inny salon w Wawie w czerwcu sie oglaszal, ze ma 300L od ręki, oczywiście to była bujda ogloszeniowa zeby wabic klientow ktora wisiala chyba z 2miesiace, w Gdańsku bodajże koncem czerwca obiecywali mi lipiec, nikt juz wtedy nie mial jak czytam internety, wszyscy glosili koniec sierpnia a Oni jeszcze mieli na lipiec - weryfikowalem to telefonicznie ale czy rzeczywiscie by byla na lipiec tego nie wiem?
U mnie gość mi mówił, może Pan zaliczkować, komputer mi pokazuje, że w sierpniu dostaniemy jedną sztukę, początkiem sierpnia mi poinformowano, że tak, ma być dla mnie motocykl ale czekają na "awizację" i wtedy się ze mną skontaktują, więc wczoraj mnie poinformowali, że mają "awizację" na początek września, a co to jest ta awizacja to nie wiem, może potwierdzenie z centrali, że to co zarezerwowali dla mnie na sierpień rzeczywiście do nich trafi, a nie do Warszawy czy Gdańśka jednak.
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem