Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.05.2021, 15:24   #505
mikelos
 
mikelos's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: okolice Pruszkowa
Posty: 649
Motocykl: Husqvarna 701
mikelos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 2 godz 31 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Witam

Miałem się okazje ociupne przejechać wynalazkiem forumowego kolegi.[...]
Generalnie na, jak ktoś napisał, do szwenduro być może idealny. Stosunek + do - przy tej cenie bardzo dobry. Może jak go kręcić dużo wyżej i dać inne opony (choć fabryczne trzymały bardzo dobrze - może kwestia niutonometrów na kole) to można by latać nawet i na nieco bardzie dynamiczne wypady ale to już by pewnie wymagało ingerencji również w zawiasy. Po dotarciu i bez gratów, po jakiejś personalizacji pod kierowce w zakresie ergonomii i zawiasów (nawet nie wiem czy mają jakąś regulacje) będzie bardzo fajnym lightweightleazyriderenduro. Tylko zapomnieć o jakiś wygłupach (no, może poza topieniem w błocie)

Pozdr rr
Zrobiliśmy z Łukaszem w 6 dni prawie 1500 km szwendając się po południowo wschodniej + centralnej Polsce. Częściowo po TET a częściowo po zbieraninie rożnych szlaków + własnej radosnej twórczości na alltrails.

Był piach, błoto, szutry, kamienie, topienie w strumieniach, maseczki z błota, błąkanie się po polach i gubienie w lasach. Pogoda była w kratkę, raczej bez upałów. Nocki w namiocie tam gdzie nas zastał wieczór. Nocami padał deszczyk więc nie kurzyło się. No i nie było jeszcze robali - za zimno

https://photos.app.goo.gl/ExwDRG1TiK2FXjMYA

W sumie, po 2500 km mogę powiedzieć że CRF300L to dla mnie udany wybór. Mały zwrotny kucyk do szwendania się. Mocy mi wystarcza, przelotowa 90 km/h jest przyjemna dla mnie i dla moto. Zestopniowanie biegów jest OK, jedynka bardzo krótka. Jedyne co mnie wkurza to dostęp do kabli za licznikiem. Zakładanie lampy (4 śruby) budzi wkurw. Ale pewnie będę tam zaglądał tylko przy wymianie żarówki Zawias, wiadomo - ustawiony na komfort. Nie lubi szybkich przejazdów po małych dołach bo nie nadąża wybierać tylko buja się zabawnie. Po sezonie pójdzie do wymiany. Płyta pod silnik robi robotę chociaż wolałbym by bardziej zachodziła na boki.

Rolku, dzięki za herbatę (pizgało tego dnia strasznie) i podprowadzenie pod TETa. Podziękowanie także dla Exa za błyskawiczne uszycie rogala.
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles
mikelos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem