Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.05.2021, 16:46   #6
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,821
Motocykl: F800GS ADV
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 5 godz 41 min 28 s
Domyślnie

A czy na Bandicie 650 który masz jest Ci wygodnie? Bo to kwestia subiektywna. Mi np fazer 600 zdawał się mały, a ja sam wielki nie jestem.

Ja tak jak mówiłem, trampek to spoko maszyna - tani, tj poniżej lub około 10k PLN za zadbana 600. Mocą nie poraża, zawieszeniem też. W sumie niczym nie błyszczy a jakoś miliony ich sprzedano bynajmniej nie z uwagi na walory wizualne

Po prostu wszędzie daje radę. Ale uparcie będę powtarzał ze to jest całkiem wygodne moto dla typa jak ja - 173 wzrostu i niecałe 80kg, pasażerka 163cm i..... nieważne bo jeszcze wejdzie na forum i zginę marnie. Przy czym trampek do jazdy z pasażerem nadaje się dla spokojnych, cierpliwych i upartych. 120 w trasie można jednak trzymać tylko przyspieszenia jak w 1.9tdi 90 koni w 4 chłopa na pokładzie.

Solo tak do 180cm wzrostu też ok z podwyższeniem kiery. Ale więcej, dla chłopów pod 2m to nie ta bajka moim zdaniem.

+1 dla używanej tenerki 660 lub nowej t700 jeżeli mówimy o motocyklach jednoosobowych z założenia.

Mojego ulubieńca czyli DL650 nie proponuję bo to motocykl co najwyżej udający wyglądem adwenczer.

Pozdrawiam
Zimny

Ps. Xtz660 o ile wiem to lata 90te. Xt660z to lata 2008 plus, tak dla ścisłości jak kolega będzie rozkminiał
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem