Wątek
:
[Dla Afrykańczyka] Znalezione na allegro i ebay i innych
Wyświetl Pojedyńczy Post
06.04.2021, 15:21
#
1628
tommi
Zarejestrowany
: Jun 2013
Miasto
: Łazy k/Magdalenki
Posty
: 1,496
Motocykl
: RD03
Przebieg:
65496
Online: 3 miesiące 1 tydzień 1 dzień 15 godz 7 min 16 s
Cytat:
Napisał
Gończy
Żeby tak trójeczki wystawiali jeszcze równie chętnie.
3ki nie widziałem już z pół roku na portalach...
tommi
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez tommi