Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.03.2021, 10:27   #359
Radekk


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Chełm/Warszawa
Posty: 40
Motocykl: transalp 600
Radekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 17 godz 40 s
Domyślnie

Ja również odebrałem .
W porównaniu do Transalpa 600 jest przepaść w porównaniu do poręczności.
Tam gdzie Transalpem walczyłem o życie CRF przelatuję jakby nigdy nic.
Ciężko wypowiedzieć mi się odnośnie osiągów, przy szybszej jeździe na asfalcie oczywiście nie ma porównania do Transalpa. W terenie na razie nie czuję jakiegoś braku mocy, ale miałem kiedyś Suzuki DR350 i wydaje mi się, że z dołu była mocniejsza. Możliwe dlatego, że miałem zmienione przełożenia. Za jakiś czas pewnie zmienię zębatki w swojej Crf.
Niestety nie udało mi się przejeździć więcej niż 100km dlatego nie odkręcałem powyżej 6 tys. obrotów i nie wiem co mnie wyżej czeka .
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Ze względu na brak czasu na dalsze wyjazdy od dłuższego czasu rozglądałem się za czymś lżejszym. Niestety ceny motocykli typu Suzuki DRZ400 lub DR350 to jakiś kosmos i wstrzymywałem się z zakupem.
Myślę, że ta CRF to super wybór na rekreacyjne latanie. Mój transalp ma już ponad 30 lat i to miłe uczucie, że przez najbliższy czas muszę tylko uważać przy docieraniu silnika i zmienić olej po 1000km.
Sam czekam na porównania bardziej doświadczonych kolegów z mocniejszymi i bardziej wyczynowymi sprzętami.
__________________
pozdrawiam
Radek
Radekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem