Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.03.2021, 19:35   #9
Rozi73


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Zamość
Posty: 130
Motocykl: .
Rozi73 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 7 godz 1 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał trolik1 Zobacz post
A dlaczego nie? Uważam, że dron to fajne narzędzie to uwieczniania wspomnień, a wspomnienia to dla mnie największy skarb zaraz po dzieciach i kobiecie:-). Poza tym ceny są teraz dużo niższe niż wtedy kiedy ja kupowałem.
pozdrawiam trolik
Nie chcę się wymądrzać czy krytykować bo żeby to robić trzeba mieć "jakąś" wiedzę na ten temat a ja na fotografii i video w ogóle się nie znam i drona nawet w rękach nie trzymałem.
Niemniej z mojego punktu (laika) źle się to po prostu ogląda...
Dron1: ujęcie trwa 54sek. z czego przez dłuuuugie 45sekund skradamy się nad polem w kierunku rzeki a gdy w końcu tam dotarliśmy uff... następuje zwrot na lewo i CIĘCIE ! no lekki wkurf mnie ogarnął bo rzekę z drona chciałbym pooglądać, a nie pole kukurydzy.
Dron2 i 3 to 11sek. odejścia na tym samym kadrze, zwykła, normalna fotka wniosła by dokładnie tyle samo tylko szybciej, taniej i bez dronowej technologii która daje przecież operatorowi nowe możliwości tylko trzeba umieć je wykorzystać.
Eh jak wspomnę widziane tutaj na tym forum ujęcia z drona nad Kol Su ...
Ale pisz Pan bo ludziska czekają na relację tylko dokładniej bo potem mam rozkminę: Szczecin > Dorohusk z noclegiem nad Sanem ? WTF ?
Rozi73 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem