Wątek
:
Kanapy Zet Johny`ego - Motokanapy
Wyświetl Pojedyńczy Post
06.12.2020, 21:35
#
1
R2D2
ReGeNeRaToR
Zarejestrowany
: Mar 2008
Miasto
: Olsztyn
Posty
: 695
Motocykl
: RD07
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 14 godz 44 min 54 s
Miszczu dopisz i mnie , w końcu nadejszla wiekopomna chila
__________________
END of TRANSMISSION
R2D2
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez R2D2