Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2020, 23:16   #10
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Spec to ten sprzecik w cenie ponad 26k ? Nie ma lipy Tam o ile pamietam siedzi jakis wlasny silnik speca, niskiej mocy ale za to "lightweight".
Brat mi napisal godzine temu po tym jak zmotywowany tym tematem zagadalem do niego jak sie sprawuje jego rower ze kupil kolejnego haibika, starego opylil. Xduro Allmnt 3.5. Skuurczysyn. Juz sie wpisalem na testy :P

Ja tam mysle ze nie tyle rowery za wolno tanieja, ile nasze zarobki za wolno rosna
Z ciekawosci wszedlem na strone lokalnego DUZEGO sklepu rowerowego. Wybralem kategorie MTB tradycyjne bez napedu, kola 29 cali, full suspension. Kazalem sobie posortowac wyniki po cenie. Znalazlo mi 5 stron rowerow, cene 10tys przekraczal sprzet juz pod koniec pierwszej strony, srednia cena na stronie 3 to 15 tys PLN. Na ostatniej byly carbony po 3 dyszki. Wychodzi na to ze po prostu to nie sa tanie rzeczy..
Liczac 15-16 tys za fulla na fajnym osprzecie, bez napedu, 20 za rower elektryczny podobnej klasy ale juz z silnikiem dobrego producenta i bateria 625Wh wyglada troche inaczej.
Mimo wszystko to "fciul" kasy... to przeciez tylko ROWER !
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem