Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2020, 13:34   #69
Mariusz S
 
Mariusz S's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Zakopane
Posty: 78
Motocykl: CRF1000 DCT
Przebieg: Rosnący
Mariusz S jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 5 godz 40 min 50 s
Domyślnie

Dodam coś od siebie bo 3 tygodnie temu zdałem za 3 razem , szkoła moto ma znaczenie i to kluczowe ktoś napisze że miałem kiepską szkolę bo zdałem za 3 razem niestety w samym egzaminie trzeba mieć troszkę farta przed egzaminem wszystkie manewry powtarzane bez błednie krocie razy na egzaminie stres i klapa za pierwszym razem na szybkim za wolno 2 x po 29 km/h za drugim razem wpadłem 38 km/h i niby trąciłem ostatni pachołek .
Równolegle ze mną zdawał facet który podchodził do egzaminu już 5 raz mówił że na moto śmiga lata . Egzamin jest trudny i pewnie nie jeden z was by go oblał

Warto pogadać z osobami które śmigają różnym maszynami od lat naprawdę dużo cennych informacji można się dowiedzieć jest również masa filmów jazda na 125ccm też bardzo pomaga sam jeździłem Varadero 125 natomiast chyba najcenniejszą nauką jest sama jazda , rozwaga , stopniowe poznawanie maszyny jej zachowań doskonalenie techniki jazdy w każdych warunkach .

Co do jazdy bez prawka , kupiłem africe w marcu i kusiła w maju miałem wyrywkową kontrole gdybym trafił na służbiste czekał bym na sprawę w sądzie przepisy tak się zmieniły że kierujących bez prawka raczej nie przybędzie, dawniej za brak uprawnień mandat do 500 zl i kolega z kat A przyjeżdżał po moto teraz za brak uprawnień sprawa kierowana jest do sądu i sąd decyduje o wysokości mandatu lub konfiskacie pojazdu oraz brak możliwości podejścia do egzaminu przez okres do 3 lat co gorsza w razie kolizji nawet nie z naszej winy ponosimy wszystkie koszta .

Ostatnio edytowane przez Mariusz S : 13.09.2020 o 13:47
Mariusz S jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem