Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.07.2020, 16:12   #107
czaras
 
czaras's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Poznań
Posty: 63
Motocykl: CRF1100L DCT '23
czaras jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 20 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał LordCYCU Zobacz post
Mam taką nakładkę i dodatkowo mam od paru miesięcy problem z bólem w okolicach kości ogonowej
No chyba zacznę od niej. Wcześniej miałem NC'ka z mega niewygodną oryginalną kanapą (była nachylona w stronę kierownicy, a z tym spadkiem cały kierowca leciał też). Została przeformowana przez mojego tapicera i potrafilem na niej 3 dni od rana do nocy na moto lecieć bez żadnego bólu. Brakuje mi tego w NAT. Rozmawiałem z nim właśnie i stwierdził, że Nat'ow przyjezdza b.mało na przeróbki, za to jest mega wielki wysyp GS'ow, takze tych nowych.
Myślę, że ten dyskomfort u mnie związany jest głównie przez brak wentylacji/odparzenia. Chcę zacząć od siatki/plastru miodu w formie nakładki - może ktoś poleci jakąś konkretną?
Co ciekawe tapicer b.odradzał montaż żelowych wkładek, wcześniej czy później od warunków atmosf./temperatury każda taka wkładka puszcza i masz do sprzątania mega syf we wnętrzu siedzenia. Poza tym żel jest przyjazny nagrzewaniu się więc jak siadasz na kanape po postoju w upale to masz podgrzewanie automatyczne przez kolejne kilkadziesiąt minut.
czaras jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem