Wątek
:
Nie tylko ęduro człowiek żyje, czyli piękne klasyki;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
10.07.2020, 21:35
#
3
muszel72
Zarejestrowany
: Jun 2018
Miasto
: GDA
Posty
: 3,108
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 19 godz 11 min 50 s
RAVkopytko- a dlaczego ten ogórek się tam w tle tak marnuje?
muszel72
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez muszel72