Wątek
:
Czarnogóra wrzesień/październik 2019 na XR400 i DR350, trochę trekkingu, trochę TETu i dużo burka.
Wyświetl Pojedyńczy Post
08.04.2020, 20:49
#
12
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,900
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 14 min 8 s
A cdn. kiedy?
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon