Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.05.2009, 15:46   #33
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiciusXRV Zobacz post
to tak Ja Nie chciałem nikogo zrobic w huuu... jeden przelew wysłałem ale hu wie co sie z nim stało pyłem na pocztach dzownili i huj wie co z nim sam sie wkurwiłem bo 200zł mi poleciało niewiem dzie niemam czasu sie z pocztom szarpac bo jutro jade do paryza wysłałem drugi przelew za te gmoliki teraz juz nie przez poczte Tylko elektoniczny przelewik mysle ze bedzie ok I kazdy bedzie zadowolony. i odz dzis mam nauczke i nierobie nic na poczcie pozdro mysle ze basz nie udpałem w waszych oczach ale powarznie to nie moja winna ale juz ok teraz kasiura na 100% dojdzie pozdro
Szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w takie historie.Poczta nie jest może wzorem solidności ale za każdym razem gdy zakupiłem coś np. na allegro i sprzedający zaklinał sie że wysłał , a towar nie pojawiał się u mnie przez kilka lub kilkanaście dni , sprawdzałem sobie póżniej datę nadania paczki na stemplu pocztowym.Okazywało się że data najczęściej pokrywała się z datą mojej interwencji telefonicznej lub paczka była nadana dzień póżniej.Dziwny zbieg okoliczności prawda.
Od tego czasu uważam , iż niesolidność poczty jest często wyolbrzymiana i wykorzystywana do usprawiedliwienia swojego lenistwa lub nierzetelności.
W każdym razie jeśli kasę wysłałeś , to masz potwierdzenie.Nie oczekuję , że będziesz je skanował i wklejał na forum ale uwierzę dopiero gdy Plakiet , jako osoba zainteresowana potwierdzi , że je widział.
Klas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem