Wątek
:
Maroko okiem leszcza
Wyświetl Pojedyńczy Post
14.05.2009, 11:56
#
11
majki
Zarejestrowany
: Mar 2009
Miasto
: Gwe/Warszawa
Posty
: 3,502
Motocykl
: CRF1000, RD04
Online: 5 miesiące 1 tydzień 5 dni 5 godz 27 min 51 s
GRATULUJĘ wyjazdu! Super sprawa, też lubię takie spontany!
Co do opisu to poprostu REWELACJA!!!!!
Wciągnąłem jednym tchem! Koniecznie gdzieś to opublikuj potem!
majki
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez majki