Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.04.2017, 13:36   #1
Kamyk


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 489
Motocykl: ST XTZ 750'89
Kamyk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 18 min 17 s
Domyślnie

Hej,

Mozesz powiedziec ile bys za nie chcial? Z checia bym takie cos zakupil. Masz moze mozliwosc zrobienia wiecej sztuk?

Pozdrawiam,
Kamyk
Kamyk jest online   Odpowiedź z Cytowaniem