Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.03.2017, 07:11   #2
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,523
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 59 min 28 s
Domyślnie

Wydaje mnie się, że prawy podnóżek pasażera do rd04.
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...02427-306-4706
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem