Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.07.2016, 12:01   #27
krzysimirn


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Wyszków
Posty: 25
Motocykl: mam TA 650 z 2000 r ;-)
krzysimirn jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 3 godz 40 min 54 s
Domyślnie

przyjszla ta wiekopomna chwila ...... chyba pora zaproponować terminy nowej serii kursów pierwszej pomocy. Troszkę pozmieniamy w układance tematycznej ale zakres powinie być taki sam ja te które robiliśmy w pierwszej- zmiany omówię na spotkaniach. Szkolenia medyczne zrobimy w oparciu o wytyczne szkoleniowe EFR (materiały i sposób prowadzenia zajęć). Mam pewne pomysły na recertyfikację w systemie EFR dokumentów które już Wam wygasły a które zdobyliście podczas pierwszej edycji - co prawda nie mamy na to sponsorów więc chętni będą niestety musieli pokryć część kosztów ale na pewno nie w takiej wielkości jak jest to standardowo na rynku - szczegóły także podam na kursie.

proponuje w tym cyklu szkolenia "medyczne" 6cio godzinne. Dodatkowe zajęcia (nie medyczne ale równie przydatne) dla chętnych będą organizowane w odstępstwach powiedzmy raz na 3-4 miesiące. Określicie się w których z zaproponowanych przez nas zajęć będziecie mieli ochotę wziąć udział i ile osób zgłosi chęć uczestnictwa i wtedy dopasujemy ilość zajęć. Chętni tylko na zajęcia medyczne oczywiście nie będą musieli w nich brać udziału. Szkolenia "medyczne" chciałbym w sezonie motocyklowym organizować raz na dwa miesiące, jak będą chętni to zagęścimy terminy poza sezonem tak od listopada do kwietnia.


Grupy na szkoleniach "medycznych" na początku po 12 osób. Jak będzie dużo chętnych zwiększymy w kolejnym terminie. Miejsce -jeden z biurowców w Warszawie który obiecał udostępnić bezpłatnie pomieszczenia. Godziny zajęć od 17.00 do 20.00.

Pierwsze spotkanie z zakresu "medycznego" proponuję 27.07 -3h zajęć
Drugie spotkanie z zakresu "medycznego" proponuję 03.08 -3h zajęć

Proszę tylko o listę osób żebyśmy wiedzieli kiedy dobijemy do 12 osób na najbliższe szkolenie. Na maila do mnie na adres knowak@brd.org.pl wyślijcie proszę dane :

Imię Nazwisko adres mail i numer telefonu (nie wiem na ile aktualne dane mam do Was)

SZKOLENIA OCZYWIŚCIE BEZPŁATNE !!
krzysimirn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem