Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.08.2015, 09:37   #42
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 8,544
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 1 tydzień 1 godz 44 min 7 s
Domyślnie

i chodzi niewyspany bo rano wstaje. Pisz i jezdzij Pan
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem