Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.08.2012, 17:57   #1
grabbie
 
grabbie's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Wrocław
Posty: 194
Motocykl: RD07a
Przebieg: 59000
grabbie jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 17 godz 6 min 23 s
Domyślnie Wkoło adriatyku 2012

Hej,

W sobotę 25.08 o godzinie 6.00 startuje na wycieczkę wkoło Adriatyku. Mam 16dni. Plan jest taki żeby objechać Chorwację, Czarnogórę i Albanię głównie po górkach i z dala od wielkich miast. Dalej chciałbym w Grecji podjechać do podnóży Olimpu, po czym z Iguomenitsy płynę promem do Włoch. Tam szybki skok do Arco i chwila uniesień we włosko-szwajcarsko-austriackich Alpach. Przez Pragę powrót do domu.

Będzie to pierwsza moja poważna, zagraniczna, motocyklowa podróż. Niejedno już zjeździłem i w różnych miejscach spałem ale było to głównie u nas w PL.

Wrzucam ustaloną traskę na google maps i chętnie dowiem się co o niej myślą bardziej wytrawni "gracze" :P. Z pewnością dla wielu z Was jest to mały wypad na kawę ale od czegoś trzeba zacząć.

http://goo.gl/maps/R9mb5

Spełnia się moje marzenie, które spłodziłem siedząc jeszcze w ławce 2 klasy gimnazjum... od tamtej pory we łbie jeździła mi Afryka a ciągnęła mnie ze sobą właśnie w tę podróż dokładnie w tym momencie mojego życia

W miarę możliwości będę wrzucał tu cokolwiek z telefonu. Po powrocie chciałbym uzupełnić ten wstęp relacją z fotkami.

Ostatnio edytowane przez grabbie : 23.08.2012 o 21:25
grabbie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem