28.02.2012, 00:19
|
#2
|
|
Administrator
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,693
Motocykl: RD03
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 8 godz 27 min 52 s
|
Używam takiego, jest tańszy i uniwersalny oczywiście wszedzie gdzie mamy dostęp do filtra z boku.... czyli prawie zawsze.
http://moto.allegro.pl/klucz-do-filt...163572681.html
__________________
AT03
|
|
|