Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Tuba na narzędzia - zamówienie zbiorcze (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=15964)

Lupus 07.01.2013 11:22

Jest zapotrzebowanie jak widać na takie tuby, więc dobrym rozwiązaniem jest ustalić ilość potencjalnych sztuk niezależnie od źródła. Później zobaczymy czy Mirmił będzie miał ochotę na załatwienie tych z USA, czy być może droższych z Niemiec. Jest trochę czasu do wiosny, więc spoko. Możemy poprosić ew Fazika Kochanego albo innego Szwaba o transport? Wszystko jest możliwe, warto jednak wiedzieć z czym się startuje.

JarekO 07.01.2013 11:26

Cytat:

Napisał Lupus (Post 281651)
Jest zapotrzebowanie jak widać na takie tuby, więc dobrym rozwiązaniem jest ustalić ilość potencjalnych sztuk niezależnie od źródła. Później zobaczymy czy Mirmił będzie miał ochotę na załatwienie tych z USA, czy być może droższych z Niemiec. Jest trochę czasu do wiosny, więc spoko. Możemy poprosić ew Fazika Kochanego albo innego Szwaba o transport? Wszystko jest możliwe, warto jednak wiedzieć z czym się startuje.

Dokładnie, ale odrębny wątek byłby wskazany IMO.

Mirmil 07.01.2013 15:23

Cytat:

Napisał Lupus (Post 281651)
Jest zapotrzebowanie jak widać na takie tuby, więc dobrym rozwiązaniem jest ustalić ilość potencjalnych sztuk niezależnie od źródła. Później zobaczymy czy Mirmił będzie miał ochotę na załatwienie tych z USA, czy być może droższych z Niemiec. Jest trochę czasu do wiosny, więc spoko. Możemy poprosić ew Fazika Kochanego albo innego Szwaba o transport? Wszystko jest możliwe, warto jednak wiedzieć z czym się startuje.

Ja poszperalem jeszcze,wyliczylem i moge zaproponowac:
20 tub lub wielkorotnosc tej liczby
cena za 20 tub z wysylka do Polski,pod wskazany adres 680 zl
clo,vat i oplaty agencji celnej,a takze ewentualne sprawy zwiazane z uszkodzeniem paczki, itp po stronie odbierajacego

Lupus 07.01.2013 16:17

Mam taką propozycję nie wiem jak na to Mirmił: gdyby np ustawić cenę na 50 pln to może by się mu chciało to wszystko załatwić? Może palnąłem coś nie tak, bo to pytanie nie dotyczy mnie bezpośrednio, tylko tak jakoś zaplątałem się w temat???
co wy na to, jeśli tak uważam że pakiety wg zgłoszeń.

madafakinges 07.01.2013 16:29

myślę że mirmil przeliczył za ile może to wszystko załatwić i cena wyszła mu 85zł co zapisał czytelnie w pierwszym poście...
Co nie zmienia faktu że jeśli by się okazało że jest opcja za 50 to jestem chętny

Mirmil 07.01.2013 16:35

Cytat:

Napisał Lupus (Post 281723)
Mam taką propozycję nie wiem jak na to Mirmił: gdyby np ustawić cenę na 50 pln to może by się mu chciało to wszystko załatwić? Może palnąłem coś nie tak, bo to pytanie nie dotyczy mnie bezpośrednio, tylko tak jakoś zaplątałem się w temat???
co wy na to, jeśli tak uważam że pakiety wg zgłoszeń.

Mnie chyba przerasta zbieranie zamowien na 164 tuby, odpisywanie na PM, sprawdzanie,czy pieniadze przyszly, czy adresy sa poprawne, itp(164-taka liczba tub padla przy zamowieniu zbiorczym w 2008 roku, z ktorego to zamowienia nic nie wyszlo)
Jak dojdzie clo , vat i agencja celna, to trzeba doliczyc po ok 15-20 zl do kazdej tuby(wtedy cena przy zamowieniu zbiorowym wychodzi ok 50 zl + koszt dystrybucji po Polsce(zakaldam duza koperta babelkowa + koszt wysylki listem poleconym razem ok 10 zl)

Wiec cena z wysylka wychodzi +/- 60 zl za sztuke
Pakowanie, adresowanie, wysylka na poczcie to caly dzien roboty(Lupus cos o tym wie, wysylal kalendarze)

Jak ktos zbierze zamowienie ,a ja dostane liste chetnych z adresami + pieniadze na konto,to moge sie tego podjac sprowadzic te tuby jako zamowienei zbiorcze

chankrymski 07.01.2013 17:37

1. jackmd - 2
2. miro&afryka - 2 szt.
3. ADAMO_16 - 1 szt.
4. Rychu72 - 2 sztuczki
5. zetjohny - 2 szt.
6. Cyryl - 1 szt.
7. Mihoo - 2 szt.
8. Borewicz- 1 szt.
9. spider2you - 2 szt., ale nie po 90 zł :)
10.chankrymski -2szt.

Może niepotrzebnie brnę, ale też jestem chętny. Będę obserwował wątek.

ofca234 07.01.2013 17:51

1. jackmd - 2
2. miro&afryka - 2 szt.
3. ADAMO_16 - 1 szt.
4. Rychu72 - 2 sztuczki
5. zetjohny - 2 szt.
6. Cyryl - 1 szt.
7. Mihoo - 2 szt.
8. Borewicz- 1 szt.
9. spider2you - 2 szt., ale nie po 90 zł
10.chankrymski -2szt.
11. ofca234 - 1 szt

PokemonTC 07.01.2013 18:29

Temat przerodził się w temat typu; "Chodźcie, weźmiemy się, zrobicie, posiedzimy!"
Mirmil jasno określił koszty w pierwszym poście.
Zamówienie zbiorcze to tylko kłopoty.... chyba, że ktoś to lubi. ;-)

Lupus 07.01.2013 19:54

To ja zdaje się najbardziej narozrabiałem w wątku Mirmiła, sorry, może faktycznie będzie lepiej jeśli to on wszystko załatwi, a my mu po prostu zapłacimy za fatygę. Przepraszam Mirmiłku, ja chętnie wezmę 1 za 80 bo wiem że jest tego warta, świetnie mieszczą się klamoty typu łyżki, żarówki, kabelki, klucze i wiele innych pierdół. Mam taką tubę, jest ona zrobiona z podobnego plastiku jak oryginały, ale znacznie większa i dłuższa.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.