Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Układ elektryczny i zapłonowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Regulator Napięcia Jaki?? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9953)

Jaszczur 19.07.2011 18:11

Witam,

Podepnę się pod temat. Co polecacie do RD03? W niedziele na powrocie z Międzyzdrojów zorientowałem się, że coś jest nieHajHitla.. W katalogu w Olku jest, ale nie mają na magazynie.. Na alledrogo nie widzę.. ogólnie ciężki temat do dostania.. Do Rd07 FULL, ale 03 nie widzę nic.
Ma ktoś wiedzę, gdzie można się rozsądnie w takowy zaopatrzyc? proszę o pomoc bo weekend się zbliża a planów jest wiele :)

Pozdrawiam

BIAŁY 20.07.2011 09:00

Cytat:

Napisał Jaszczur (Post 188080)
Witam,

Podepnę się pod temat. Co polecacie do RD03? W niedziele na powrocie z Międzyzdrojów zorientowałem się, że coś jest nieHajHitla.. W katalogu w Olku jest, ale nie mają na magazynie.. Na alledrogo nie widzę.. ogólnie ciężki temat do dostania.. Do Rd07 FULL, ale 03 nie widzę nic.
Ma ktoś wiedzę, gdzie można się rozsądnie w takowy zaopatrzyc? proszę o pomoc bo weekend się zbliża a planów jest wiele :)

Pozdrawiam

Zadzwoń do Pana Sławka z Rzeszowa - 692612373, zapytaj? Robi regulatory do różnych motocykli.

Jaszczur 21.07.2011 17:17

Cytat:

Napisał BIAŁY (Post 188156)
Zadzwoń do Pana Sławka z Rzeszowa - 692612373, zapytaj? Robi regulatory do różnych motocykli.

:bow:

Jeden telefon i załatwione :D

Polecam fachowca z Rzeszowa.

RAFWRO 24.07.2011 20:26

Cytat:

Napisał BIAŁY (Post 187526)
Rozmiawiałem dzisiaj ze Sławkiem i twierdził, że w RD04 są problemy ze zmieszczeniem regulatora RN-07 (czarny radiator). Bez problemu zmieściłeś?
Bo właśnie zamawiam i mówił, że zrobi RN-05 na 7 przewodów.

Tak jest, do RD04 zrobiliśmy regler z mniejszym radiatorem niż do 07 i 07 a (z uwagi na umieszczenie reglera w rd04 w części pod zbiornikiem wyrównawczym) Jak coś to zamawiajcie ten mniejszy zrobiony pod afrykę (7 przewodów)
Pytania na pryw.
R

barthelemi1 12.07.2016 22:52

Cytat:

Napisał deba (Post 187518)
Mam RD4 z regulatorem 7 pinowym (RN-07) wszystko działa OK polski produkt od pana Sławka Dudka z Rzeszowa po prostu nie podłączasz czarnego kabelka do modułu zapłonowego.

Witam mam ten sam problem. Kupiłem 7pinowy a Stary który padł jest 8pinowy. Sorry za głupie pytanie... ale czemu sluzy brak tego czarnego kabla?

WojtekBBI 13.07.2016 09:10

Cytat:

Napisał barthelemi1 (Post 489957)
Witam mam ten sam problem. Kupiłem 7pinowy a Stary który padł jest 8pinowy. Sorry za głupie pytanie... ale czemu sluzy brak tego czarnego kabla?

Plotka głosi że czarnym kablem płynął dodatkowy prund podobno oryginalne reglery miały taką potrzebę. W tym nowym już tej technologii nie trzeba

Jacek Jack 06.08.2016 08:48

Odnośnie przegrzewania się regulatorów to ja osobiście udałem się do sklepu komputerowego i kupiłem wiatraczek za 20 zł wielkości regulatora i przymocowałem dwoma opaskami i jest ok . Wł. i wył. mam zamontowany na kierownicy i powiem szczerze , że jest idealnie zero nawet ciepłego regulatora tylko kostka z kablami jest dość ciepła polecam super rozwiązanie

Jacek Jack 06.08.2016 08:51

Zapomniałem dodać , że uruchamiam go przed odpalaniem i gaszę 1 min po zgaszeniu moto .

vtwin90 10.08.2016 21:27

Regler pasuje też z CB 900 Hornet jedynie co trzeba zrobić to zmienić kostki -w w CB są okrągłe lub regulator Afry przełożyć w miejsce gdzie będzie chłodzony ja mam go założonego przodu i działa nie się nie przegrzewa miesiąc temu wróciliśmy z Włoch gdzie temp. sięgał pod 40 stopni jazda cało dniowa zero problemów.

szynszyll 11.08.2016 11:47

Kazdy regler z japoni o odpowiedniej mocy da rade. Musi byc troj fazowy i tak do 400 wat. Ja zakladam tylko rzeszowskie - larsson raz mi nie uznal reklamacji na 280pln za turmaxa wiec podziekowalem. Rzeszow daje dozywotnia gwarancje a Slawek jest wyjatko uprzejmym i zyczliwym czlowiekiem wiec milo mi Go wspierac w Jego pracy.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.