Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Porady przed zakupem Caponorda lub Tigera 955 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=41817)

ablos78 18.01.2022 17:42

Porady przed zakupem Caponorda lub Tigera 955
 
Witam, poszukiwany zdrowy i zadbany Caponord 1000,lub Tiger 955 może ktoś ma lub zna kogoś kto ma i chciałby się pozbyć?

zimny 18.01.2022 20:14

Matjasa pytaj :D

Podpowie, doradzi w kwestii tego modelu... Hehehehe

machoni 18.01.2022 21:00

miałem i dobrze wspominam, na forum caponorda popytaj ;)

matjas 18.01.2022 22:43

oyezu oyezu daj mu mayonezu :D

też dobrze wspominam!
bo
kupił go ode mnie pierwszy i jedyny dzwoniący. do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że się to gówno udało sprzedać.
jedyny mój motocykl /a miałem ich chyba z 20 parę/, który jak sprzedawałem, było mi autentycznie szkoda gościa...

tyle w temacie ocen.
a forum Capo zapamiętałem jako miejsce, w którym na pewno powstało przysłowie o pliszce i ogonku. to na pewno tam :D

o więcej proszę mnie nie pytać. szczerze nie polecam.

zresztą z szyderców forumowych da Srapo miał również garwoliński Jarek co mu moja 30 letnia XL musiała w Białej prądu pożyczać coby to truchło zagadało.
najlepszy dowód na to, że włoskie produkty mają charakter. tfu...

ablos78 19.01.2022 04:50

Cytat:

Napisał matjas (Post 765308)
oyezu oyezu daj mu mayonezu :D

też dobrze wspominam!
bo
kupił go ode mnie pierwszy i jedyny dzwoniący. do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że się to gówno udało sprzedać.
jedyny mój motocykl /a miałem ich chyba z 20 parę/, który jak sprzedawałem, było mi autentycznie szkoda gościa...

tyle w temacie ocen.
a forum Capo zapamiętałem jako miejsce, w którym na pewno powstało przysłowie o pliszce i ogonku. to na pewno tam :D

o więcej proszę mnie nie pytać. szczerze nie polecam.

zresztą z szyderców forumowych da Srapo miał również garwoliński Jarek co mu moja 30 letnia XL musiała w Białej prądu pożyczać coby to truchło zagadało.
najlepszy dowód na to, że włoskie produkty mają charakter. tfu...

Co było nie tak w aprili,w czy jest gorsza od Japonii?

Adagiio 19.01.2022 05:53

Elektryka i osprzęt dają w dupę, silnik od RSV 1000 zdławiony. Japonia z tamtych lat to klasa przy tym, niektórych włoskich motocykli nie kupuje się i ten należy do tej grupy.

ablos78 19.01.2022 07:46

Cytat:

Napisał Adagiio (Post 765329)
Elektryka i osprzęt dają w dupę, silnik od RSV 1000 zdławiony. Japonia z tamtych lat to klasa przy tym, niektórych włoskich motocykli nie kupuje się i ten należy do tej grupy.

Kierowałem się wagą i zawieszeniem na plus w porównaniu do np.varadero

Baza 19.01.2022 07:56

Ale Varadero jedzie zawsze i wszędzie. Przez 10 lat zmieniłem tylko styki pompy paliwa a tak to eksploatacja. Zastanów się czy chcesz jeździć czy rwać włosy z głowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

chemiczny 19.01.2022 10:19

Pier..l to.

Kolega ma kapcia i wiecznie tam coś albo świeci, albo silnik nie pali. Jak już odpali to idzie jak traktor. Drugi znajomy miał i sprzedać nie umiał, dopiero jak zszedł z ceny to ktoś kupił. To już viadro lepiej, w razie draki dostęp do części lepszy.

lukasz_vip 19.01.2022 10:21

Właściciel capo cieszy się dwa razy: jak kupuje i sprzedaje :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.