Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Iv winter szuter party (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25627)

Mirmil 12.01.2016 00:25

Iv winter szuter party
 
Po raz czwart zimowy wyjazd na Ukraine , autami 4x4 ekipa z FAT.
Mnie tym razem niestety nie bedzie, ale postaram sie pomoc i ogarnac.
Chetnych jest kilka ekip
-Nowy Sacz
-Bielsko Biala
-Opole
-Siedlce???
-Debica???

Termin- koniec lutego.
Wpisujcie tutaj deklaracje wyjazdu + termin jaki Wam pasuje + swoj numer telefonu.

Pozdr
Mirmil

ps, na zachete


xtr 12.01.2016 01:19

Jak mocno muszę mieć grzebanego "gazika " żebym dojechał tam gdzie reszta?

Mirmil 12.01.2016 01:24

Wazne,zebys mial ogrzewanie albo cieple ciuchy + dobre opony i kazde sprawne auto powinno dac rade przejechac trase .Oczywiscie, gdy pozostale auta i reszta ekipy jest takze odpowiednia :)

W 2013 roku, pierwsza edycja Winter Szuter Party byla najbardziej hardkorowa

wilq.bb 12.01.2016 09:10

Jakby ktoś miał wolne miejsce na pokładzie i jechał z południa (idealnie z Bielska-Białej) to chętnie bym się dołączył jako balast/nawigator/człowiek do podziału kosztów itp.
W sumie to i tak sporo zależy od terminu...ale chęci są.

madafakinges 12.01.2016 09:16


madafakinges 12.01.2016 09:18







Złota zasada jest taka; jak się nie ma opon to musi być prędkość.
Obowiązkowe są łańcuchy i lużne podejście do stanu lakieru na Twoim samochodzie:D

Ja to np. wróciłem bez lusterek i hamulców do domu.

Misza 12.01.2016 09:23

Co za dyskryminacja albo upadek zaufania, że nawet nie bierze się pod uwagę ekipy wrocławskiej :D

bicio 12.01.2016 09:32

Skandal! :D Patrz madafaka wrócił bez hamulców, u Ciebie już nie trzeba się o to martwić :D

Szycha 12.01.2016 12:16

Siemanko. Czy już wiadomo jakie będzie docelowe miejsce wypadu?
Z racji tego, że mielibyśmy lecieć z zachodniopomorskiego to ciekawi mnie również jak wygląda sprawa faktycznego już wyruszenia z miejsca spotkania. Czy spotykamy się dzień wcześniej i gdzieś tam o świcie wylot, czy z racji tego, że raczej jesteście tam sąsiadami to od razu z domków lecicie?
Powiedzcie jak wygląda nocleg? Czy już macie jakieś stałe zaprzyjaźnione miejsca gdzie robiliście przystanki, czy na dziko? Wcześniejsze rezerwacje we własnym zakresie czy zorganizowaną ekipą wpadamy?
Jak daleko zapuszczacie się w głąb Ukrainy? Ogólnie trasa przetartymi szlakami, czy wyznaczanie nowych czy może na azymut? Moglibyście podać orientacyjne koszty, jak to wyglądało przy wcześniejszych wypadach? Ile dni schodziło wam przy wcześniejszych wypadach?

Boryss 17.01.2016 14:52

29-31 styczeń jadę sprawdzić czy jest już śnieg na UA. Mile widziane towarzystwo w postaci innej terenówki/suva.
Chcę wyjechać w piątek świtkiem z Mielca i dojechać do Pylypca (dziurawe asfalty i szutry).
Tam w ośrodku pod wyciągiem zamelinować się na dwa dni(30zł / osobodoba).
W sobotę spróbować wyjechać na połoninę borżawę a później skoczyć do parku sinevir nad jeziorko(ukraińskie morskie oko).
Można też wyciągiem wjechać na połoninę i zjechać na sankach :)
W niedzielę powrót do polski przez górę iłż.
Wiadomo wszystko zależy od pogody.
P.S.
Na szuter party też się wybieram oczywiście.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.