Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział ogólny (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=271)
-   -   Spotkanie użytkowników CRF 250/300 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=41989)

Horizon 10.02.2022 22:17

Spotkanie użytkowników CRF 250/300
 
Moi drodzy. Post z jednej z grup dot "tajlandii". Organizowana jest impreza w Bieszczadach. Ja na pewno jestem chętny mimo prawie 900 km, które bede musiał pokonać :D. Jadę ze Szczecina więc kwestia dogadania czy zabrać kogoś.po drodze (do busa wchodzą 3 konie). Najchętniej bym zabrał szybko, bo jechać solo tyle godzin to będzie udręka :mur: Dajcie znać czy są chętnie :umowa:

Cytat:

Cześć, chciałem Was zaprosić na weekend 6-8 maj 2022 w Bieszczady na spotkanie właścicieli CRF 250/300/Rally! Pomysł wpadł mi dziś więc wszystko na spontanie, oferta noclegów wraz z wyżywieniem pochodzi od Marcina, właściciela MotoMyczki. Jest to także zapalony motocyklista enduro/adventure. Zresztą to miejsce bardzo przyjazne motocyklistom. Na miejscu parking z monitoringiem. Koszt imprezy 600 zł od osoby za cały weekend. Cena zawiera: noclegi, pełne wyżywienie, trasa adv, opieka 4x4. Dobrych legalnych tras nie zabraknie a sam też postaram się coś ułożyć na piątek dla tych co przyjadą wcześniej. NA WASZE WSTĘPNE ZGŁOSZENIA CZEKAM DO 28.02 (link). Jak zbierze się min. 10 osób (wymogi miejscówki) dam znać i wyślę Wam nr konta do wpłat, wpłaty będą bezpośrednio na konto Motomyczki - 30% zaliczki trzeba będzie wpłacić do 10.03. Resztę na miejscu.
LINK DO ZAPISÓW: http://shorturl.at/oqwKM
P.S. Do terminu już blisko ale tak jak pisałem to na spontanie, jeśli nie będzie min. ilości osób to temat przeniosę na wrzesień 2022.
https://i.imgur.com/rQmmXC4.jpg

matjas 10.02.2022 23:05

Fajnie.

Ja takie imprezy liczę tak: 600/5.5=109l Pb95 / 3 = 36 jednostek. Jednostka to jest 100km.
Czyli mogę zrobić te 3600km za Motomyczki.

Jakby do Rumunii i z powrotem i jeszcze zostanie.
Tak tylko gadam :)

Dandi 11.02.2022 21:09

Cytat:

Napisał Horizon (Post 768841)
Moi drodzy. Post z jednej z grup dot "tajlandii". Organizowana jest impreza w Bieszczadach. Ja na pewno jestem chętny mimo prawie 900 km, które bede musiał pokonać :D. Jadę ze Szczecina więc kwestia dogadania czy zabrać kogoś.po drodze (do busa wchodzą 3 konie). Najchętniej bym zabrał szybko, bo jechać solo tyle godzin to będzie udręka :mur: Dajcie znać czy są chętnie :umowa:

Horizon, ja na 90% zabrałbym się z Tobą ze Szczecina. Mam błogosławieństwo małżonki, więc nic nie powinno stanąć na drodze :D

]

Horizon 13.02.2022 09:52

Cytat:

Napisał Dandi (Post 769040)
Horizon, ja na 90% zabrałbym się z Tobą ze Szczecina. Mam błogosławieństwo małżonki, więc nic nie powinno stanąć na drodze :D

]

Whoa to super :bow:. Ja jestem chętny na 100% jeśli temat wypali. Wpisz się proszę na listę to organizator będzie wiedział ile osób jest zainteresowanych. Impreza jest od piątku do niedzieli, a ale w naszym w przypadku trzeba mieć jeszcze zapas: czwartek i poniedziałek na podróż. Dla ludzi którzy pojawią się w czwartek wieczorem jest przewidziana jakaś piątkowa trasa w oczekiwaniu na tych którzy będą przyjeżdżać w piątek wieczorem.

mikelos 14.02.2022 17:56

Cytat:

Napisał Horizon (Post 769198)
Whoa to super :bow:. Ja jestem chętny na 100% jeśli temat wypali. Wpisz się proszę na listę to organizator będzie wiedział ile osób jest zainteresowanych. Impreza jest od piątku do niedzieli, a ale w naszym w przypadku trzeba mieć jeszcze zapas: czwartek i poniedziałek na podróż. Dla ludzi którzy pojawią się w czwartek wieczorem jest przewidziana jakaś piątkowa trasa w oczekiwaniu na tych którzy będą przyjeżdżać w piątek wieczorem.

Też się zapisałem. Będę startował z okolic Warszawy. Nie wiem jeszcze czy na kołach czy laweta. JBC, to możecie zrobić u mnie punkt zbiórki - zmieścimy się :)

Horizon 15.02.2022 09:15

Cytat:

Też się zapisałem. Będę startował z okolic Warszawy. Nie wiem jeszcze czy na kołach czy laweta. JBC, to możecie zrobić u mnie punkt zbiórki - zmieścimy się :)
Super! Cieszę.się :D

Cytat:

AKTUALIZACJA: Mamu 9 osób na liście więc wyjazd na 99% się odbędzie. Jeszcze poczekamy na innych chętnych i 1 marca na email wyślemy wszystkim info organizacyjne.

wierny 15.02.2022 11:34

Wydzieliłem Wasze posty dot. zlotu w Bieszczadach z głównego wątku o CRF 250/300. Liczymy na relację ze zlotu. :)

Horizon 18.02.2022 17:09

Jest już 10 osób czyli można powiedzieć, że impreza odbędzie się w takiej formie jaka była zakładana :). Zobaczymy czy wpłaty zaliczek odzwierciedlą ilość ludzi na liście ;p

Dandi 19.02.2022 10:40

Mój udział stanął pod znakiem zapytania, bo okazało się, że w pierwszej połowie maja mogę nie dostać urlopu w pracy. Sprawa jest rozwojowa, zobaczymy.

Horizon 08.03.2022 19:18

U mnie sprawa jest również rozwojowa bo małżonka na 95% nie puści mnie w tamten rejon w obecnej sytuacji. Wiem, że nie ma się.czego bać, ale dla kobiety z drugiego końca Polski w Bieszczadach już zielone ludziki biegają :dizzy:

Z tego co przeczytałem w mailu to zgłosiło się.około 15 osób tak więc impreza raczej się odbędzie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.