Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hamulce, kola, opony (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=250)
-   -   Opony do NAT (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29283)

Danny 09.06.2021 10:31

Będę jechał za Tobą i poskramiał nadgarstek.

Africa Tigg 10.06.2021 00:00

wyząbkowała mi się przednia TKC 80 po 11 tyś. i strasznie telepie, więc czas na zmianę, co polecacie - znowu continentala TKC ? jest coś co podobnie da radę, a jest cichsze, bo to mnie w niej najbardziej wkurza, na tyle mam Motoza ADV i jest oki.

muszel72 10.06.2021 06:58

Ja moją odwróciłem kierunkiem i się wyrównała. 11 kkm to za wcześnie na zmianę. Ona wytrzymuje dwa tyły.

darius 10.06.2021 08:38

Założyłem u siebie pirelli scorpion rally str i jestem bardzo miło zaskoczony. Na czarnym suchym żadnej różnicy w stosunku do trail 2, a na szutrach wyraźnie lepsze prowadzenie przedniego koła.

Wcześniej miałem pirelli scorpion trail 2.

D

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

nocny 10.06.2021 16:05

Mam założone Michelin Andwenture jednak na szutrach i polnych ścieżkach dopóki jest sucho to jest ok ale starczy trochę mokrego i nie jest ok. O piachu nie wspominając.
Wymyśliłem sobie że tył zamienię na tkc70 rock. Wydaje się że jest bardziej kostkowa niż aktualna opona. Nic chcę też całkiem pozbywać dobrych właściwości na asfalcie dlatego taki wybór. Pytanie co założyć na przód bo nie ma tkc 70 rock a zwykła nie zbyt różni się od Adventure. Założyć motos GPS? Albo w ogóle olać te tkc i kupić komplet GPS?


pozdrawiam
Marcin Jan

Dubel 10.06.2021 18:09

Ja mam GPS i drugi tył GPS też już kupiony. Genialne kapcie

Tank 10.06.2021 18:24

Cytat:

Napisał nocny (Post 737347)
Mam założone Michelin Andwenture jednak na szutrach i polnych ścieżkach dopóki jest sucho to jest ok ale starczy trochę mokrego i nie jest ok. O piachu nie wspominając.
Wymyśliłem sobie że tył zamienię na tkc70 rock. Wydaje się że jest bardziej kostkowa niż aktualna opona. Nic chcę też całkiem pozbywać dobrych właściwości na asfalcie dlatego taki wybór. Pytanie co założyć na przód bo nie ma tkc 70 rock a zwykła nie zbyt różni się od Adventure. Założyć motos GPS? Albo w ogóle olać te tkc i kupić komplet GPS?


pozdrawiam
Marcin Jan

Przód najpierw zmień, a nie tył jeśli chcesz poprawy trakcji poza asfaltem.

Wysłane z mojego BISON przy użyciu Tapatalka

Borkow 15.06.2021 12:13

Cytat:

Napisał ex1 (Post 693971)
przód 908rr.. jest mega miękki 800 gs juz przy 130 tancowała po asfalcie.. ja osobiści odradzam


tył jest bardzo fajny i przyjemny... wszędzie .. po za mokrą trawą i gliną.. tam trzeba bardzo uważać...

Jeżeli chcecie.. kupić 908 RR za pełną kwotę.. to jest jakiejs tam te 600 zł.. to bym chyba odpuścił.. wydaje mi sie nie warta tej ceny. szukał bym chyba motoza Rally Z...

Potwierdzam pływanie przodu w 908rr. Ogólnie ten przód jest bardzo słaby. Mnie do zakupu skłonił opis, że jest to bardzo dobra opona na piach, czego nie potwierdzam. Majta jak każdą inną. Mam wrażenie, że taka rzadka kostka nie sprawdza się przy tej wadze. Szkoda kasy.
Tył jest bardzo dobry, wyciąga mnie z naprawdę ciężkiego błota; piach kopie jak należy; asfalt, gruntowe - jedzie. Lepszy od TKC80 i E09.
Pozostaje mi sprawdzić te słynne już Motozy.

Kostas 15.06.2021 12:19

Cytat:

Napisał dubel (Post 737366)
Ja mam GPS i drugi tył GPS też już kupiony. Genialne kapcie

Potwierdzam, uważam że jest to opona bardzo uniwersalna. Teraz jak pojawiły się znowu w rozsądnych cenach, pierwszy raz kupiłem na przód, zobaczymy jak się będzie sprawować.

siwy 15.06.2021 12:38

Motoz tractional adventure na tyle do codziennej jazdy jest uciążliwy akustycznie. O ile w terenie robi fajnie to na asfalcie dość śliski a przede wszystkim głośny. Przy prędkości 80-100 do całodziennej jazdy po czarnym wskazane zatyczki.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.