Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Hiszpańska Słowacja, czyli Wypad na Czarny Ląd - Maroko [Kwiecień 2010] (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6193)

podos 27.04.2010 08:48

Waldek, Norbi Cię zdecydowanie jednak przebił.

Macie jakieś fajne zdjęcia do naszego kącika ortopedycznego?

Waldek 27.04.2010 22:05

Cytat:

Napisał podos (Post 112123)
Waldek, Norbi Cię zdecydowanie jednak przebił.

Macie jakieś fajne zdjęcia do naszego kącika ortopedycznego?

O biedak, musiał strasznie cierpieć, ale zniósł to z duzą klasą, trzeba przyznać.
Zdjęcie? Chyba nie ma, ale ja mogę jeszcze zrobić:), tym bardziej, że okazało się że jestem mocno uczulony na jakiś składnik tego żelu od Norbiego i po przyjeżdzie do domu moja stopa przybrała wygląd zaatakowanej przez jakąś krzyżówke ospy, różyczki i diabli wiedzą czego jeszcze. Po prostu masakra. Małżonka zakomunikowała zebym sie trzymał za daleka tydzień albo dwa az wszystko ze mnie nie wylezie... Nie pomogł nawet argumenty typu: Kochanie, to nie jest tak jak myślisz!
Poza tym, moglibyśmy z Norbim przesłać nasze zdjęcia RTG ;), ja mam az trzy ujęcia...

mnorbi 27.04.2010 22:06

Na moim zdjęciu niezbyt dobrze widać, nie nadaje się do tego działu.
Ale mam fajne ujęcie obojczyka :-D

pzdr
N

puszek 27.04.2010 22:18

Waldi, Norbert Ci nie powiedział ,ze tylko jeźcy KTM moga zasymilowac tę maść?
Dobrze,ze nie złamałes sobie kosci ogonowej....:D
Ale z drugiej strony , opanowałbys do perfekcji jazde na stojaco :-)))

podos 28.04.2010 08:35

1 Załącznik(ów)
he he he, świnia. Dowcip Ci sie wyostrzył po powrocie...


Norbi, masz klasę:) dla Ciebie na otarcie łez...

Załącznik 11315

Waldek 28.04.2010 21:11

Puszek, już mi lepiej. Aż sobie wyobraziłem że mógłbym zawiesić się na zbiorniku paliwa...
Norbi, dawaj bark i prawą stopę, ja dorzuce lewą stope, Misiek połamane lagi, Paweł rozbity reflaktor i jeszcze ze dwa wyjazdy i skompletujemy całość.
Ludzie co jo gadam, tfu,tfu, tfu na psa urok...

Waldek 29.04.2010 10:04

Wczoraj skopiowałem z Garmina pełny, no prawie pełny, bo brakuje kilku niewielkich odcinków w tym znanego na całym świecie i opisywanego we wszystkich liczących się magazynach przejazdu polskich motocyklistów przez Erg Chebbi, zapis naszej (w bardzo niewielkiej części mojej) trasy z karty. Całość ma 5,6 MB w plikach gpx. Zaczyna się i konczy w Tangerze i właściwie w większości pokrywa się z wcześniej przygotowanymi trasami ale w kilku miejscach ( np. z Ramli do Zagory) są spore różnice. Tak czy inaczej, jest to zapis rzeczywisty i fajnie się go ogląda w Google Earth. Jak są chętni , to bardzo prosze.

7Greg 29.04.2010 10:15

No to wstaw jako załączniki. Chętni na pewno się znajdą ;)

mnorbi 29.04.2010 10:31

....z Ramli do Zagory...
Wtedy jechaliśmy w innym szyku bojowym za KTM-em na pace, który wyzionął ducha i robił za przewoźną stację benzynową :)

Pzdr
N

PS. Ramlia - ta miejscowość chyba będzie śniła mi się do końca życia !!! ;)

zombi 29.04.2010 10:57

Panowie dajcie jakiś zaczątek relacji, foty. Trudno załapać jak zapodajecie półsłówkami wyrwane z kontekstu wspomnienia.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.