Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Hiszpańska Słowacja, czyli Wypad na Czarny Ląd - Maroko [Kwiecień 2010] (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6193)

podos 11.10.2010 22:35

O rozkręcacie się!
Cieszę się ze moglismy byc inspiracją dla Was, chyba o to chodzi w pisaniu relacji?
Zartuję ! Wiadomo ze chodzi o chwałę :)

Dziekuję za zaproszenie do HALL OF FAME:) Przekleję do pdfa i podeślę.

Teraz molestujcie cameramenów. Uprzejmie donosze iż mają jakieś 200h materiału jeszcze.

jochen 11.10.2010 23:22

Ano, to niestety przyjdzie na te filmiki trochę poczekać, Puszek Antonioni wszak pojechał znowu do Maroka zepsuć tam Afrę po raz kolejny, bo jak wiadomo raz to za mało i trzeba na drugą nogę/koło:D. A jak przyjedzie to pewnie będą nowe wrażenia i o wiosennych trzeba mu będzie zdecydowanie przypominać. Tu liczę na wsparcie zacnego grona:Thumbs_Up:

wieczny 11.10.2010 23:28

Dziękuję za poświęcony nam czas :Thumbs_Up:.

Dubel 11.10.2010 23:49

Fascynujący opis, miejsca, fotki :drif:
Przez takie relacje takich podróży, pisane takim piórem afascynowałem się takim sposobem spędzania wolnego czasu.
BRAWO :bow::bow::bow:
Pozdro

diverek 12.10.2010 00:06

Podos, gratuluję rewelacyjnej przygody, świetnych zdjęć i niesamowitej relacji. Gratulować także należy zacnej ekipy i obyś częściej miał okazje do takich relacji. Krótko mówiąc - poezja śpiewana.

HBRT 12.10.2010 10:12

Bardzo mi sie ta relacja podobala :Thumbs_Up: dzieki

macalik 13.10.2010 01:24

NIEEE NOO- MASAKRA, niesamowita relacja i super fotki!!!
Aż nie chce się wcale kłaść spać :)
WIELKIE DZIĘKI!!!

Waldek 13.10.2010 13:52

... dwie dziurki w nosie i skończyło się, chciałoby się powiedzieć. Pocieszeniem jest, że i ja tam byłem, mód ( he, he) i whisky-berber piłem.:zdrufko:
Swoją drogą, zaplanowane czy nie, ale napisanie relacji z kilkumiesięcznym poślizgiem to dla uczestników niezły pomysł. Fajnie tak w sobie poczuć te klimaty jeszcze raz...w części już, przez codzienną gonitwę, prawie zapomniane.
Cytat:

Napisał podos (Post 136836)
... od niej przecież wszystko się zaczęło. Dzięki niej poznałem wspaniałych ludzi i dzięki nim tu dziś właśnie jestem. Dziękuję Wam za to.

To chyba podziękowania dla całej afrykańskiej ludzkości, ale wpadając w ton, to ja też chciałem podziękować.
Dzięki Podosku-Kierowniku za telefon w klimacie tej szanty: „Gdyby ktoś przyszedł i powiedział: Stary czy masz czas? Potrzebuję do załogi...” itd., bo w ten sposób mogłem być tam i przeżyć naprawdę wspaniałe chwile. Choć czasem bolało:o
Dzięki dla całej ekipy (wszystkim życzę takich GOŚCI na wyprawę!) za wspólną drogę, pomoc, wzruszenia... Mam nadzieję, że nie ostatni raz.

Pastor 13.10.2010 14:28

No kurna! Git robota :Thumbs_Up:

Zdrowia!
:hello:

Tymon 13.10.2010 16:33

Świetna relacja!!
miedzy innymi takie relacje nakłoniły mnie do zakupu Afryki, relacje z podróży poza asfalt... na początku miał być "czoper" ale gdzie czoperem śmigać na takie wyprawy...

Dzięki Podos za mile spędzone chwile przed komputerem


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.