Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Samochód Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=186)
-   -   Nissan Pathfinder R51 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=41041)

Rafał_RD 20.09.2021 17:09

Nissan Pathfinder R51
 
3 Załącznik(ów)
[dopisek moderatora]
A wszystko zaczęło się tutaj:
[P] Nissan Pathfinder R51


…no i można chłopu mówić ,że awaryjne, że ruda, że się sypią jak choinka po trzech królach a on i tak swoje …więc nie słuchając rad - kupiłem, sprawdzę na własnej skórze, czy rzeczywiście taka padaka .

Ale kupić Pathfindera wcale nie było tak łatwo, mimo tego że opinie ( nie wszystkie) są takie sobie auta szukałem od lutego. W ogłoszeniach dużo ich nie ma, czasem pojawiła się jakaś „okazja,” po kilkunastu właścicielach, „do drobnej kosmetyki” a jak już pokazało się coś, co trochę przypominało pierwowzór, to znikało po 15-30 minutach- masakra.
Szukałem, szukałem, jest piękny, zadbany, dzwonię nawet do jednego forumowicza z prośbą o oględziny…ale godzinę później ogłoszenie było już nieaktualne, więc szukam dalej i tak kilka sztuk sprzedało mi się sprzed nosa :mur:.
Zdesperowany, na jednym z forum turystyki off road, zamieściłem info, że gdyby ktoś miał zamiar sprzedawać to niech da znać. Odezwało się dwóch zainteresowanych sprzedażą, po rozważeniu za i przeciw, wybór padł na model z 2010 roku, 2,5 diesel, 190 KM. Samochód pochodzi z Polskiej dystrybucji, posiadacz jest drugim właścicielem, pojazd znajduje się w Bydgoszczy, 550 km ode mnie, więc po przesłaniu 100 zdjęć ramy itp. zdecydowałem że jadę oglądać!
I tu zonk, właściciel owszem chce sprzedać, ale wcześniej musi objechać nim na urlop, dobra informacja jest taka, że jedzie w góry, więc umawiamy się w Sanoku na oględziny. I tu znowu przydało się forum (Voxan- dziękuję za radę).
Spotykamy się na stacji diagnostycznej, po pół godzinnych oględzinach, diagnosta stwierdza, że z technicznego punktu widzenia nie ma się do czego przyczepić, ruda na ramie jest powierzchowna, młotek nie chce się wbić tylko żwawo odskakuje, jest dobrze.
Jest poniedziałek, właściciel jest w Bieszczadach do czwartku, więc chcę się umówić z nim na piątek po odbiór w Bydgoszczy..... ale.... znowu ale….W piątek z rodziną wyjeżdża Pathfinderem nad morze.
W końcu umawiamy się na niedzielę, przy okazji dowiaduję się że w Bydgoszczy jest lotnisko do którego są połączenia z Krakowem.
Wreszcie nadejszła wiekopomna chwila, jest 15 sierpnia, jestem w Bydgoszczy, szybka transakcja i wracam, do domu tylko 6,5 godziny drogi, będzie czas żeby się lepiej poznać….

prośba do adminów o umieszczenie we właściwym dziale

Załącznik 109995

Załącznik 109996

Załącznik 109998

Kubzol 20.09.2021 18:07

Niech służy, fajnie że "domnknąłeś" wątek. Teraz po kilku miesiącach daj znać czy diabeł taki straszny... :)

rumpel 20.09.2021 20:43

gratuluje

wojtekk 25.09.2021 18:18

Gratulacje. Z niecierpliwością czekam na Twoje opisy i impresje! "Kręcą" mnei takei auta i o tym kompletnie nic nie wiem

matjas 25.09.2021 20:22

Gratu gratuluje :)

wierny 25.09.2021 21:55

Porządna maszyna.:Thumbs_Up: Będzie czym turystów po posiadłości Oślakowej wozić.:D

żuk 18.01.2022 12:43

Przez ciekawość: jak po tych paru chwilach wrażenia użytkowo-finansowe?
Żre czy pieści zmysły i sakiewkę?

lukasz_vip 18.01.2022 13:07

Fajne to. 5 czy 7 miejsc?

Rafał_RD 19.01.2022 10:40

Cytat:

Napisał żuk (Post 765169)
Przez ciekawość: jak po tych paru chwilach wrażenia użytkowo-finansowe?
Żre czy pieści zmysły i sakiewkę?

Kompleksowo zajmuje się moimi zmysłami:D, do sakiewki też zagląda, ale to normalne w takich autach. W wolnej chwili napiszę co i jak..

@lukasz_vip - spalanie w przedziale 8,5- 11,5 według wskazań komputera, jestem mile zaskoczony


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.