Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Będzie fajnie....czyli jak skopiemy niedźwidziom dupsko!! [2008] (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=992)

Robert Movistar 27.06.2008 14:04

Będzie fajnie....czyli jak skopiemy niedźwidziom dupsko!! [2008]
 
:hello: to nie :spam:
Yo, yo, oy, iyo, oj. i sruuuuuuuuu jeszcze i trzoda, i dzida
Sie wzieło i się narobiło. O co chodzi?

Moto-Vodka Team (dawny Team R&R) prezentuje ekscentryczny projekt, kryjący się pod jak że tajemniczą nazwą:

Kamczatka-Magadan-Breslau Pyrdek's and Great Magic Tour-small Race Big Vodka Drink Africa Twin:rules:

Nazwa adekwatna do długości trasy i ich uczestników.
Jedzie dwóch Robertów (Team R&R) tzn. Izi i Movistar:kumbaya::zdrufko::webers:

Decyzję podjęliśmy wczoraj. Ja, kopiąc starszą babcie (RD-04), Izi kopiąc paluchem w nosie.
Plan jest prosty, Sasza był u nas, my obiecali że przyjedziemy, jakoś na
sentymenty się nam zebrało, to i jechać trza, a nie siurkiem być mientkim:smoking:

tu Sasza w pełnej krasie:
http://picasaweb.google.com/robertxr...75812238228850

Po drodze odwiedziny kilku moskiewskich motocyklistów z którymi przyjaźń w Mołdawii zawarliśmy
http://picasaweb.google.com/robertxr...75683389209938

a w szczególności tego (olaboga nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)
http://picasaweb.google.com/robertxr...75760698621282


Na więcej pisania nas nie stać, bo idziemy jakieś zakupy poczynić, zupki
chińskie, wódkę w proszku, szpej na komary i do łańcucha (ten sam, co by po taniości pojechać) i takie tam podstawowe artykuły:grass::lukacz:

Jak by się znalazł czasem chętny, to startujemy 11 lipca z Wrocka.
Miejsce i godzina wyjazdu do uzgodnienia. Jak zwykle się dostosujemy,
czyli na nikogo nie czekamy i dzida do przodu, sruuu, yoł, yoł:Thumbs_Up:

Tylko poważne propozycje!!! Na smsy nie odpowiadamy, telefonów nie
odbieramy, na maile nie odpisujemy.

Kawałek trasy, co by nam smutno nie było, poleci Ervin z Koszyc i Miro z
Bratysławy, bo się uparli że nas pożegnają*

*Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Za
wszelkie zdemoralizowania potencjalnych uczestników nie odpowiadamy :rules:

Adagiio 27.06.2008 14:38

No to powodzenia Roberty :) miejcie się na baczności co by Wam misie dupska nie ogryzły:haha2:, wracajcie cali i zdrowi !!!

Pastor 27.06.2008 14:48

Nooo w końcu się ujawniliśta :haha2:

POWODZEŃSKA!
:Thumbs_Up: :Thumbs_Up:


:hello: :hello: :hello:

Maćka 27.06.2008 15:05

he he he... pogryźli jak pogryźli... żeby Wam te Misie tego dupska nie wyobracały.... bo skończą się ciche bączki przy jaskiniowym ognisku :haha2:

Szerokości chłopaki :-)
pozdro
Maćka

podos 27.06.2008 15:53

No brawo, brawo! Tylko nie probujcie wciskac kitu ze na Syberii nie ma neta - jest i to wszedzie! Wiec relacja OBOWIAZKOWA z kazdej wiochy bo inaczej w ryj!

Trzymajcie sie - bo to juz zaraz!

myku 27.06.2008 19:32

juz od dwuch miechow trzymam kciuki za ten wyjazd.skad dokladnie startujecie?dajcie namiary a napewno zbierze sie tlum z chusteczkami.POWODZENIA I NIE DAJCIE SIE ZJESC NIEDZWIEDZIOM!!

sambor1965 27.06.2008 23:27

Bedzie nam Was brakowalo. Wasz pomysl uwazam za najbardziej pojebany z pojawiajacych sie na forum. Ale poniewaz mam slabosc do Was zdecydowalem sie i ja zauczestniczyc w waszym pozegnianiu. Podajcie trase przejazdu, bedziemy Wam machali zasmarkanymi chusteczkami.

W przyszlym roku zapewne trasa Afganistan-Pakistan-Iran-Irak. Choc ta wydaje mi sie bardziej realna do zrobienia. W dodatku mozna za darmo dostac fajne pomaranczowe kombinezony.

Michasso 28.06.2008 14:56

Ale chętnie bym się do was podpiął! Super spontan, to co najlepsze, nie ma co!
W tym roku mam jeszcze inny plan, ale będzie chyba jeszcze niejedna okazja do czegoś podobnego (?). Niech wam droga prostą będzie, a wódka czekała schłodzona:zdrufko:

Robert Movistar 28.06.2008 19:01

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 13259)
Bedzie nam Was brakowalo. Wasz pomysl uwazam za najbardziej pojebany z pojawiajacych sie na forum. Ale poniewaz mam slabosc do Was zdecydowalem sie i ja zauczestniczyc w waszym pozegnianiu. Podajcie trase przejazdu, bedziemy Wam machali zasmarkanymi chusteczkami.

W przyszlym roku zapewne trasa Afganistan-Pakistan-Iran-Irak. Choc ta wydaje mi sie bardziej realna do zrobienia. W dodatku mozna za darmo dostac fajne pomaranczowe kombinezony.

Od razu pojebany....:(A co to za forum? Radia Maryja, żeby od razu po ziemiach świętych jeździć?? Znając Lewara, to modlić się tam nie jedzie:haha2:
Sambor.....teraz to wyjechałeś z tekstem "...podajcie trasę przejazdu...", a skąd ja mam k.... to wiedzieć?:mur: przeca z Izim jadę:lol8: A znając jego, to sam nie wie jak będziemy jechać
A pomarańczowy skafanderek (to w salonie KTM-a mogę zanabyć) i wczasy na Kubańskiej wyspie, to ja mam w głębokim poważaniu

Lewar 28.06.2008 20:35

Zaczepion - odpowiadam rychło.
Mylisz się Acan co do celu mojej ekskursji, albowiem człek stary u schyłku swego żywota sie zmienia.
Przeto modlić sie bedę gorąco za Was młodych albowiem ogrom jest uczynków waszych grzesznych.
A to: wódke pijecie na umór, jezyka plugawego uzywacie w nadmiarze, zioło palicie i starszych czestujecie, z kobietami występnymi sie zadajecie ceremonii małżeńskich unikając i wiele innych występków czynicie, które pokuty wymagają i wstawiennictwa abyście na dobrą drogę nawrócić się chcieli.
Aaa...poza tym ponoć dużo rosjanek do izraela przybyło i muszę to sprawdzić. Może któraś na pokuszenie da się wodzić ?

Izi 28.06.2008 23:28

Cytat:

Napisał podos (Post 13221)
No brawo, brawo! Tylko nie probujcie wciskac kitu ze na Syberii nie ma neta - jest i to wszedzie! Wiec relacja OBOWIAZKOWA z kazdej wiochy bo inaczej w ryj!

Trzymajcie sie - bo to juz zaraz!

Podos jest, tu masz próbkę, bo my bloga założyli, chociaż 3 flaszki musiało zejść zanim my go opanowali, co proste nie było jak wiesz

http://kamczatkaafricatwin.blox.pl/html

Cytat:

Napisał Lewar (Post 13330)
Zaczepion - odpowiadam rychło.
Mylisz się Acan co do celu mojej ekskursji, albowiem człek stary u schyłku swego żywota sie zmienia.
Przeto modlić sie bedę gorąco za Was młodych albowiem ogrom jest uczynków waszych grzesznych.
A to: wódke pijecie na umór, jezyka plugawego uzywacie w nadmiarze, zioło palicie i starszych czestujecie, z kobietami występnymi sie zadajecie ceremonii małżeńskich unikając i wiele innych występków czynicie, które pokuty wymagają i wstawiennictwa abyście na dobrą drogę nawrócić się chcieli.
Aaa...poza tym ponoć dużo rosjanek do izraela przybyło i muszę to sprawdzić. Może któraś na pokuszenie da się wodzić ?

Toż bracie przeogromny ekskursyja ta w celach pokutnych i mocno zbawiennych czyniona jest, jeden mnich nam onom jom zadał był, jak my w Shaolin klasztorze na najwyższym płaskowyżu na świecie zabłądzić się udaliśmy. Mnich ony umoczywszy usta w specyfiku przez nas przywiezionym, zwanym Gorzka Żołądkowa, NIRWANEM obiecał, gdy ledwo dychające dusze nasze plugawe i zezwłoki cielesne wywieziemy w ostępy kazamatów wszetecznych. Zostawiwszy specyfik dla zbawienia duszy mnicha udaliśmy się do Czerniawki, gdzie pomieszkujemy, celem przysposobienia mądrości życiowej która pomaga przeżyć w ostępach kamczackich, a zwie sie Vodka, czyli zaczeliśmy trening pt.:"Picie na umór do nieprzytomności".
"człek stary u schyłku swego żywota sie zmienia" - azali tak jak prawisz, człowiek czym starszy tym mniej mądry się staje (czytaj: głupi), pije więcej niż kiedyś, klnie jak szewc, kosztuje nowe używki wprowadzane do obiegu, ceremoniji małżeńskiej unika dalej, a i z kobietami występnymi zabaw zaprzestać nie może, chociaż nie może!!!

P.S.Rosjanki toż przecież możesz w Rosyji popróbować nie trzebaż się w tym celu udawać w kraj nie znany i o wschodzie słońca wszystkich maluczkich wyciem kojota budzący.

Lewar 29.06.2008 19:59

P.S.Rosjanki toż przecież możesz w Rosyji popróbować nie trzebaż się w tym celu udawać w kraj nie znany i o wschodzie słońca wszystkich maluczkich wyciem kojota budzący. __________________

Zaiste słusznie Acan prawisz, że w Rasiji łacno rasijankę trafić, jednakowóż aby ją godnie zbeszcześcić nada wódkę pić wiadrami, ogórcami zakąszać a od tego połączenia narząd beszczeszczący miętkim się staje i sromota okrutna rycerza takiego dotyka.
Azaliż Orient karmiąc wędrowca falafelem lubo arbuzem ponoć takie cuda czyni, że owe męskie atrybuty do potraw onych podobne sie stają, rozkosz białogłowom przynosząc a rycerzowi chwałę wiekuistą.

MaRP 29.06.2008 20:57

Znając Iziego, znając Movistara, widząc jak się dziś pakują, to będzie hardcore, a może coś, czego ludzki umysł nie jest w stanie ogarnąć:oldman:

Łysol 29.06.2008 22:58

O kurna- panowie gratuluje tak spontanicznej decyzji z dnia na dzień dosłownie podczas dłubania w nosie czy przysłowiowego siedzenia na kibelku. Przy okazji chciałem zdementować pogłoski jakoby wyjazd ten był planowany od kilku miesięcy (jak niektórzy sugerują) i sam jestem wielce zaskoczony oraz ręczę honorem że chłopaki robią to spontanicznie. Tak tak to święta prawda- Izi zadzwonił wczoraj i oświadczył że miał proroczą wizję wieczorem w toalecie i już się zaczyna pakować a Robert z Trzebnicy spakował się przedwczoraj bo coś jakby wisiało w powietrzu. :oldman: Ale jedno trzeba przyznać że poziom przygotowań mimo tak krótkiego czasu jest imponujący i wirtuozerią przewyższa wszystkie dotychczasowe przedsięwzięcia tego typu! Np blog jest w pełni profesjonalnie redagowany- bez grafomańskich popisów a zamiast tego mamy esencjonalne soczyste sprawozdania (trzymające w napięciu). Znajdziemy tu echa twórczości R. Kapuścińskiego i W.Jagielskiego ale i konstrukcje jakże dosadne np dupa itp przywodzące na myśl twórczość Marka Hłasko i Jerzego Kosińskiego a nawet pokusiłbym się o postawienie tezy że posiadają komponent metafizyczny coś na wzór Bułhakowa czy Stefana Grabowskiego. Pozwolę sobie zacytować autora: ...Nasza dewiza to Vodka i do przodu. Dzięki temu pokonamy sybejskie bezdroża i wyłoimy dupska wszystkim łącznie z (a imię jego 44) czy jak mu tam. Sruuuu!... No i te nawiązania do Mickiewiczowskich Dziadów też robią wrażenie.
Kur..a mać trzymam kciuki no i jestem pewien że pokonacie zaplanowaną trasę z paluszkiem w d.. :oldman::oldman::oldman::Thumbs_Up:

Izi 01.07.2008 13:00

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 13259)
Bedzie nam Was brakowalo. Wasz pomysl uwazam za najbardziej pojebany z pojawiajacych sie na forum. Ale poniewaz mam slabosc do Was zdecydowalem sie i ja zauczestniczyc w waszym pozegnianiu. Podajcie trase przejazdu, bedziemy Wam machali zasmarkanymi chusteczkami.

W przyszlym roku zapewne trasa Afganistan-Pakistan-Iran-Irak. Choc ta wydaje mi sie bardziej realna do zrobienia. W dodatku mozna za darmo dostac fajne pomaranczowe kombinezony.

Tak jak pisze Movistar, zaraz pojebany, że nikt tego nie zrobił jeszcze, to nie znaczy że jest pojebany zaraz. Zaryzykował bym nazwę raczej pionierski/pionierczy/popierniczony jak już.:)

Tak męczycie że musiałem zaplanować już teraz pierwszy dzień i drugi.
Będzie tak:
-wyjazd z Wrocławia 11 lipca 2008 godzina 12.00
-przyjazd do Jarka z Garwolina (jeszcze o tym nie wie) o 18.00, najebka do 4.00
-rano 8.00 start na granicę polsko-białoruską Brześć/Tarnopol, tam najebka i pożegnanie z Wasilczukiem (ostatni Polak jakiego oglądamy) i jego ekipą
-potem yoł, yoł trzoda i dzida do przodu, i po nas choćby potop.

P.S.I trasa Afganistan-Pakistan-Iran-Irak już była w zeszłym roku, nuda maraz i ciągle modły, i strzelanie, już lepiej było w 2005 w Groznym. (ale już na takie misje nie jeździmy, bo kontraktu w Legii Cudzoziemskiej nam nie przedłużyli za wjechanie czołgiem do pewnego przybytku gdzie, był uprawiany najstarszy zawód świata)

P.S.II Podos masz w ryj

Izi 01.07.2008 22:11

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Łysol (Post 13465)
O kurna- panowie gratuluje tak spontanicznej decyzji z dnia na dzień dosłownie podczas dłubania w nosie czy przysłowiowego siedzenia na kibelku. Przy okazji chciałem zdementować pogłoski jakoby wyjazd ten był planowany od kilku miesięcy (jak niektórzy sugerują) i sam jestem wielce zaskoczony oraz ręczę honorem że chłopaki robią to spontanicznie. Tak tak to święta prawda- Izi zadzwonił wczoraj i oświadczył że miał proroczą wizję wieczorem w toalecie i już się zaczyna pakować a Robert z Trzebnicy spakował się przedwczoraj bo coś jakby wisiało w powietrzu. :oldman: Ale jedno trzeba przyznać że poziom przygotowań mimo tak krótkiego czasu jest imponujący i wirtuozerią przewyższa wszystkie dotychczasowe przedsięwzięcia tego typu! Np blog jest w pełni profesjonalnie redagowany- bez grafomańskich popisów a zamiast tego mamy esencjonalne soczyste sprawozdania (trzymające w napięciu). Znajdziemy tu echa twórczości R. Kapuścińskiego i W.Jagielskiego ale i konstrukcje jakże dosadne np dupa itp przywodzące na myśl twórczość Marka Hłasko i Jerzego Kosińskiego a nawet pokusiłbym się o postawienie tezy że posiadają komponent metafizyczny coś na wzór Bułhakowa czy Stefana Grabowskiego. Pozwolę sobie zacytować autora: ...Nasza dewiza to Vodka i do przodu. Dzięki temu pokonamy sybejskie bezdroża i wyłoimy dupska wszystkim łącznie z (a imię jego 44) czy jak mu tam. Sruuuu!... No i te nawiązania do Mickiewiczowskich Dziadów też robią wrażenie.
Kur..a mać trzymam kciuki no i jestem pewien że pokonacie zaplanowaną trasę z paluszkiem w d.. :oldman::oldman::oldman::Thumbs_Up:

Łysol pokonamy, nie pokonamy przecież nie oto w tym wszystkim chodzi, chodzi raczej o to co na zdjęciu widać. Poczynili my zakupy na wyjazd, do Moskwy powinno starczyć potem się uzupełni.

Izi 01.07.2008 22:17

3 Załącznik(ów)
A i Łysol pamiętasz to.

Zdjęcie pierwsze Od lewej Izi, Sasza i Łysol gdzieś w świecie szerokim.
Zdjęcie drugie У Изего-Саша делает уху.
Zdjęcie trzecie Próba na kobietach czy ucha zjadliwa jest.

Izi 01.07.2008 22:53

Cytat:

Napisał Lewar (Post 13432)
Zaiste słusznie Acan prawisz, że w Rasiji łacno rasijankę trafić, jednakowóż aby ją godnie zbeszcześcić nada wódkę pić wiadrami, ogórcami zakąszać a od tego połączenia narząd beszczeszczący miętkim się staje i sromota okrutna rycerza takiego dotyka.
Azaliż Orient karmiąc wędrowca falafelem lubo arbuzem ponoć takie cuda czyni, że owe męskie atrybuty do potraw onych podobne sie stają, rozkosz białogłowom przynosząc a rycerzowi chwałę wiekuistą.

Lewarze Wielki Do Niecnych Uczynków Skory tak jak napisał żeś był ,"ponoć takie cuda czyni", a ponoć wielką czynie różnicę. Tedy Acan w tajemnicyji wielkiej Ci wyjawię prawdę jaką w alkowie niewiasta jedna mi wyjawiła, w tych sprawach biegła i doświadczona bardzo, kurtyzana arystokratyczna.
Jest sposób aby godnie beszcześcić, ku zadowoleniu niewiast i na chwałę allahowi, sromoty przy tym nie ponosząc żadnej, wódkę pić wiadrami i ogórcami zakąszać do woli. Tedy mówię co czynić waść musisz. W kręgach arystokracyji, co krew niebieską posiada, jest specyfik co się zowie "niebieska (pewnie od krwi) tabletka" nazwy nie przytoczę, znać Twoją inteligencyję i spryt wrodzony sam nazwę wydobędziesz chociażby z odchłani piekieł wiekuistych. Po zażyciu specyfiku tego narząd beszczeszczący niczym maczuga Herkulasa się staje, nie zważając na liczbę wiader z wódką wypitych wcześniej, jest tylko mała niewiadoma czy przypadkiem po zjedzeniu ogórców jakieś skutki uboczne się nie pojawią. Niestety arystokracyja "tabletki niebieskiej" z ogórcami nie miesza, z wódką natomiast w ilościach przeogromnych, sromoty żadnej nie ponosząc. Udam się jeszcze dzisiaj do kurtyzany onej wypytać w kwestyji ogórców, ale na mój rozum tylko dlatego nie kosztują ogórców, bo nie godzi się tak plebejskiego żarcia im kosztować.


P.S.Pamiętaj też Acan, że tereny na których chędożyć zamierzasz, czyli chuci swojej pofolgować chcesz, innym są niż tereny nasze i na ukamienowanie lub inne nieszczęście np. kuśki odjęcie się narazić możesz.

Mroq 01.07.2008 23:50

cholera, chciałoby się wziąść udział w waszej wyprawie, nawet do bielan wrocławskich...,mam nadzieję, że ujawnicie miejsce i godzinę startu

Pastor 02.07.2008 07:47

Cytat:

Napisał Izi (Post 13675)
- o 18.00, najebka do 4.00
-rano 8.00 start na granicę polsko-białoruską Brześć/Tarnopol, tam najebka

Eeeno! Przecie pierwsze cztery najebki miały być u mnie i miałem wam co noc wyra przesuwać o centymetr na wschód, coby nie było że się wyprawa nie przemieszcza. Co jest? Zmiana planów? :dizzy:
:hello:

wasilczuk 02.07.2008 08:10

-rano 8.00 start na granicę polsko-białoruską Brześć/Tarnopol,

tarnopol czy terespol co za różnica aby na wschód, wódka i ogórce byli.

Robert Movistar 02.07.2008 09:26

:hello:
Pewnie Izi jeszcze nie wie, ale chcę zrobić mu niespodziankę!!:rules:
Otóż w dniu wyjazdu będzie nasz żegnał fanclub "Miś Uszatek Kocha Nas"!!!

Pewnie zadajecie sobie teraz pytanie.....: co on pieprzy, jaki fanclub?
Ha, większość z was zna Iziego, ale nie tak dobrze jak ja!
Kto z was był u Iziego w domu, he?
Ooooo, widze las rąk:brawo:
A teraz drugie pytanie, kto był u Iziego w pokoju?
Rączki widzę, choć w mniejszej ilości, ale coś wam powiem: NIKT NIE BYŁ!!!!
Gdybyście byli, to od razu byście wiedzieli że coś będzie z Kamczatką!:fool2:
Nie wiedzie, że założycielem fanclubu "Miś Uszatek Kocha Nas" jest IZI we własnej osobie!
Powiem wam w tajemnicy, że jego pokój to istne misiowo-uszatkowo. Jest zakochany w Uszatku. Wszędzie zdjęcia z Uszatkiem, naweto pościel ma w misia:haha2:
Kiedyś obiecał podczas 40 urodzin Uszatka, że zabierze go na wycieczkę i pozna z rdzennymi ziomalami. Mówiłem Iziemu:
-gdzie? jaka kamczatka? Oczadzałeś??
Ale on się uparł, i mówi że dał słowo Uszatkowi, więc musi je dotrzymać!!
Ja tłumaczę Iziemu:
- choć ekipa do Chin się szykuje;), są fajowskie misie panda, pooglądasz, pokażesz Uszatkowi.
No i co? Gówno, Izi gada, że panda ma inne futerko niż Uszatek i nie chce Chin.
Tak se wtedy pomyślałem "jakie są inne misie?" K.....a Coralgol!", ale nie pojadę z nim na biegun!!!:mur: Nie w środku lata!
Okazało się, że kiedyś dawno temu, kiedy Izi nie wiedział że są skarpety co się przez łeb zakłada, miał przykry przypadek na niedzielnym poranku w kinie (ci trochę starsi wiedzą o co chodzi), otóż nażarłwszy się w sobotni wieczór ogórców, poszedł rano lekko zemdlony do kina, w momencie, jak zaczęła się legendarna piosenka:" Miś Coralgol wielki cham...." Izi nagle puścił :convulsion:
Oczywiście nie będę się rozpisywał co było dalej, bo to lekko nie smaczne i nie etyczne.
Dzięki temu rzygnięciu Izi do dnia dzisiejszego dostaje konwulsji jak widzi i słyszy Coralgola. Więc tszodowanie na biegunie poszło w niepamięć!:bow:
Zastanawiacie się, co ja pie......le?
Dwa dowody, na to że to Izi love misie.
Nie dawno, ktoś zakosił z wytwórni bajek maskotkę Uszatka, to Izi był.
Jak myślicie, jaki prezent dał Izi Jojnie na weselu??????
Podpowiedź znajdziecie w poście o Africe, którą Izol schizol uszatkowy sprzedaje!
No to pa, idę do zoo potrenować karmienie misiów.....

kudlacz 02.07.2008 11:04

k..a nic nie kumam :mur: jakiś szum medialny z tych wypowiedzi. Gdzieś ktoś jedzie ?

MrHW 02.07.2008 13:03

Cytat:

Napisał Izi (Post 13778)
Poczynili my zakupy na wyjazd, do Moskwy powinno starczyć potem się uzupełni.

Drzewo do lasu wozić Izi... Przeca tam wóda tania jak nigdzie. Byle do granicy starczyło a potem... na pewno wystarczy.

Łysol 03.07.2008 00:13

Bylebyście do Omsukczanu dojechali w drodze powrotnej bo dalej to już lajcik dla emerytów i poza tym nie wiem czy jest sens ścierać kostkę na tak dobrej drodze kiedy można podjechać do Magadanu autobusem http://www.man.poznan.pl/~konserwa/kolyma/logistyka/logistyka.html
z tym że afryka może się tak łatwo nie mieścić do autobusiku (KTM prawdopodobnie wchodzi) i być może będzie trzeba odkręcić np kierownice ale Izi masz przecież na świeżo przećwiczony ten manewr po spotkaniu w Kletnie gdzie rozpierducha była ponoć konkretna i afryki się wywracały a i kierownice się łamały również. Yo YO! :oldman:

Izi 03.07.2008 09:23

Cytat:

Napisał Łysol (Post 14002)
Bylebyście do Omsukczanu dojechali w drodze powrotnej bo dalej to już lajcik dla emerytów i poza tym nie wiem czy jest sens ścierać kostkę na tak dobrej drodze kiedy można podjechać do Magadanu autobusem http://www.man.poznan.pl/~konserwa/kolyma/logistyka/logistyka.html
z tym że afryka może się tak łatwo nie mieścić do autobusiku (KTM prawdopodobnie wchodzi) i być może będzie trzeba odkręcić np kierownice ale Izi masz przecież na świeżo przećwiczony ten manewr po spotkaniu w Kletnie gdzie rozpierducha była ponoć konkretna i afryki się wywracały a i kierownice się łamały również. Yo YO! :oldman:

No my przeca planujem na ten właśnie autobus Nr511 się załapać co z Osmukczanu do Magadanu jedzie w czwartek/piątek, a jak biletów nie będzie to poczekamy na następny w sobotę/niedzielę, bo to fakt, bez sensu ścierać opony gdy w autobusie może być fajna najebka i jeszcze jakąś kunę może poznamy tubylczą.

kropek 04.07.2008 23:08

No to trzymamy kciuki, ale tylko co jakis czas bo trzymajac je non stop glupio sie piwo pije:)

bajrasz 05.07.2008 07:23

No i jesli myślicie, że wywody Movistara, to bełkot jakiś poranny, posałatkowy, czy też inne zatrucie umysłu...to proszę przekonajcie się na własne oczy:
http://img359.imageshack.us/img359/6...jcie028fv1.jpg


Movistar, jeszcze zapomniał wspomnieć o zamiłowaniu do rózowego i nawet
nie pytajcie, co ten różowy kuferek zawiera i skąd ten ekstatyczny uśmiech na twarzy Izydora:lol8::fool2:
http://img384.imageshack.us/img384/6...jcie027bj5.jpg

Lecę zaraz sprawdzić, czy trole też takie miłe jak misie;)
Trzymta się chłopaki:)

Pawel_z_Jasla 05.07.2008 14:33

Krótko i na temat – POWODZENIA CHŁOPAKI !!!

Ps. Izi weź więcej kompletów „IziTentów” co by ci tropik nie przeciekał /mam zaprzyjaźniony sklep gdzie takie Tenty są w promocji i to wzmacniane więc gdyby cos to mogę załatwić

Ps. Robert nie wkładaj więcej oleju do kufra bo ze zdjęć dupa wyjdzie a w każdym razie wszystkie będą wyglądały jak „naoliwione”

Chłopaki szkoda słów ale zazdroszcze Wam łokrutnie …

Izi 08.07.2008 14:15

2 Załącznik(ów)
wchodzimy właśnie w ostatnią fazę przygotowań
jeszcze 48 godzin i będziemy gotowi do wyjazdu (jak spawarka wytrzyma)

Izi 10.07.2008 07:50

no to tak na szybko sprawa ma się tak,
sprzęty złożone właśnie przechodzą testy, wszak jutro wyjazd
za dużo nie napiszę ani zdjęć nie umieszczę właśnie wczoraj padł komputer :(
to tak na szybko z roboty tylko jakieś informacje


P.S. Kutwa pierwsze niedoróbki wychodzą trza wracać do garażu na poprawki

Robert Movistar 10.07.2008 09:04

Cytat:

Napisał Izi (Post 15009)
no to tak na szybko sprawa ma się tak,
sprzęty złożone właśnie przechodzą testy, wszak jutro wyjazd
za dużo nie napiszę ani zdjęć nie umieszczę właśnie wczoraj padł komputer :(
to tak na szybko z roboty tylko jakieś informacje


P.S. Kutwa pierwsze niedoróbki wychodzą trza wracać do garażu na poprawki

Klepaj, klepaj!! Jeszcze tylko 27 godzin do STARTU!!!:rules:

MaRP 10.07.2008 12:16

Chlopaki, 23h45'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Izi, ustaw sobie na tripmasterze odliczanie, odpalanie i jazda... chcesz czy nie:)

Pastor 11.07.2008 07:25

Taaa... :oldman:
Dzisiejszej nocy, Mocą nadaną nam przez Technologię Rejli odprawiliśmy z Samborem (on był mini-mini-strantem) mszę HRC (coś jak czarna msza, ale nie czarna tylko w barwach HRC) za powodzenie wycieczki.
Macie chłopaki zaklepane błogosławieństwo Trzech Furii Afrykańskich, czyli: Dzidy, Trzody i Najebki.
Zwłaszcza ta ostatnia chętnie przyjęła ofiarę i w proroczym (aczkolwiek krótkim) śnie objawiła mi, że macie u niej szczególne względy, tylko musicie regularnie i obficie składać stosowną ofiarę ;)
Powodzenia życzę i lezę na magazyn kimnąć się gdzieś na workach bo mnie te obrzędy wykończą ;)
Zdrowia!
:hello:

MaRP 11.07.2008 12:14

POOOOOOOOOOOOOOOOSZLI!!!!!!!!:)

FUKS 11.07.2008 20:26

Z informacji z pierwszej reki(wszak siedze na wschodzie) wiekszosc niedzwiedzi poprosila o azyl polityczny w ogrodach zoologicznych w krajach posowieckich..... Do Kijowa przybylo 8 sztuk . Ciekawe kto im powiedzial ????

sambor1965 12.07.2008 08:57

Jakby nie szlo wrocic na zachod to napierajcie na wschod, bo okazuje sie ze na wschod od wschodu jest juz absolutnie dziki zachod.

>>Flight XF 711 on route Petropavlovsk-Kamchatsky - Anchorage is carried
>>out on Mondays(schedule from August, 25 till September, 15).
>>The departure time is 22:00, the arrival time is 05:45.
>>Minimal cost for the flight on route Vladivostok -
>>Petropavlovsk-Kamchatsky - Anchorage at a given moment is 75428 roubles.
>>Nota that the price can vary.

Jarek 12.07.2008 10:11

teraz mi mówisz jak my już w Garwolinie som, i dzisuaj dalej najebka zaraz u Wasilczuka

P.S. pocmniewde

IZI nie jarek

Pawel_z_Jasla 12.07.2008 11:29

No tak zaczęło się - dzisiejszej nocy dokładnie o godz. 1.07 zadzwonił do mnie Izi /widać dopiero co wyjechał a już "ciasy pieriestroił szto by nie zabudiet"/ale stan jego był wielce błogosławiony w z wiązku z czym rozmowa jakoś tak się nie kleiła a w zasadzie to nawet nie rozpoczęła bo imć Pan Robert nie zareagował na fakt odebrania telefonu hehehehehe - widać chciał tylko sprawdzić czy aby na 100% śpie :vis:

POWODZENIE i tak jak napisał Pastorex: niech moc i trzy afrykańskie furie będą z Wami :grass::kumbaya::chleje:

Ps.
Oczekuje na kolejne telefony, z uwagi na zmianę czasu proszę Robertów o uwzględnienie stosownej poprawki - eeeee może jednak bedzie prościej jak ja zaczne spać w dzień:haha2:

FUKS 13.07.2008 03:52

siedze se jak to zawsze w Kijowie o 4.10 z butelka Hortycji i pilotem w reku. Nagle slysze ........ najebka, Najebka, NAJEBKA co to kutwa ma znaczyc lotwieram okno i co jeden na parapecie z gorzka zolandkowa, a drugi u mnie w wannie siedzi z Zubrowka.
Se tak dumam....patrze w okno, patrze do lazienki, patrze na Hortycje w reku... o co tu k...a chodzi..... facet na podworku Afre prostuje, bo imc pan Movistar pomylil sprzeglo z hamulcem i skasowal VW Polo w Siedlcach..... toz to trzoda totalna.... widmo IZI myje sie moim plynem.... znaczy sie chyba realny.... a po cholere wzieli wodke ze soba

FUKS 13.07.2008 04:10

nastepnie owe widma stwierdzily, ze beda u mnie "nocowac"( ciezko sie nocuje od 4.10 do 10.00 - bo Moskwa czeka i defilade trza zaliczyc no i najebke) !!!!!! Bo nie wiem czy wiecie..... ale juz do Bialorusi Trzody nie zapuskaja. ( tu info do Sambora cyt. Iziego " SAMOBOR...MASZ W RYJ). No coz... wzorem pana Kazimierza z Alternatywy 4 .... ranek juz jest... ptaki spiewaja... a trzoda pomalu zasypia( wczesniej wypijajac caly moj zapas piwa OBOLON- wodki swojej nieruszajac) .... a dzisiaj o 10.00 DZIDA na MOSKWE, Trzoda na Placu Czerwonym i Najebka w Mauzoleum LENINA ( chyba, ze pojada na Wegry) PS. Kto stroil GPS'A MOVISTAROWI?????

wasilczuk 13.07.2008 12:50

narazie nic nie napisze bo nie dam rady.

FUKS 13.07.2008 21:49

No coz, chlopcy wystartowali na Moskwe gdzie tak kolo 13.00 naszego czasu, .... wczesniej jednak proszac o odeskortowanie ich do zoo......... odwiedzili wybieg z niedzwiedziami bacznie im sie przygladajac i nim niedzwiedzie zorientowaly sie o co chodzi oni nura w wybieg i.... 8 niedzwiedziom-azylantom skopali dupsko.... nastepnie poraczyli sie kwasem prosto z beczki i dzida..... Powiem tak.... jaki Lenin byl, taki byl, ale wspolczuje mu. W Kijowie podroznicy zaliczyli - NAJEBKE, zrobili u mnie w chacie straszna TRZODE i DZIDE na Moskwe.... koncze a owym poslancom trzech wartosci zycze z calego serca SZEROKOSCI. (Mam nadzieje, ze nie beda wracali przez Kijow:mur::dizzy::haha2:)

MaRP 14.07.2008 09:37

Bo to było tak:

MaRP 14.07.2008 09:38

A tu link do zdjęć jak kogoś denerwuje pokaz:
GARWOLIN-TERESPOL-KIJÓW

Jola 14.07.2008 13:03

Jeszcze ja, jeszcze ja!
Póki dobrze wyprawa się nie zaczęła- powodzenia życzę, dróg zyczę, owocnego polowania na niedźwiedzie (zamówiłam jednego pod łóżko :) ) i bezawaryjności sprzętów i ludzi (bo jak tak czytam, że się cholery na każdym przystaknku alkoholizujecie a Rosja dopiero przed wami...). Bawcie się!

Pzdr.

Ps. Buziak dla Saszki!

Izi 14.07.2008 16:45

УУУУУУУУУУУУОООООО!!!!!%%%%%%

МАМАЧ РЯОБЛЕМ С КОМРЕМ УОУОУО!!!!!!!!
КАК Р1САС РО РОЛСК1

ltd454 14.07.2008 19:01

Cytat:

Napisał Izi (Post 15461)
УУУУУУУУУУУУОООООО!!!!!%%%%%%

МАМАЧ РЯОБЛЕМ С КОМРЕМ УОУОУО!!!!!!!!
КАК Р1САС РО РОЛСК1

Chociaż trzeźwy jestem co może negatywnie wpłynąć na prawidłowe odczytanie wiadomości ale odczytałem to tak: Mamy problem z kompem yoyoyo!!!!! Jak pisać po polsku.

wlodar 14.07.2008 21:27

Powodzenia dzikusy!!
Wracajcie cali:oldman:

Izi 14.07.2008 22:35

ldt454 dobrze odczytales intencje

Swieta trojca:
1 - Najebka- na placu Czerwonym 170rubli
2 - Trzoda- wstep do mauzoleum Lenina i pocalowanie wodza w czolo 120rubli
3 - Dzida- ucieczka przed szwadronem policji Bezcenne
za wszystko inne zaplaci Sambor z kasy forumowej

P.S.I Podos masz w ryj
P.S.II Przez kilka dni moze byc brak kontaktu idziemy zwiedzac wszystkie muzea i skanseny w Moskwie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.