Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hyde Park (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Kącik wędkarski (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7198)

JuIo 16.08.2010 10:44

Kącik wędkarski

Nie widziałem wcześniej podobnego wątku, zatem go zakładam.
Ostatnio pasjonuję się wędkarstwem i w zasadzie wszędzie gdzie jadę zabieram spining ze sobą, nawet jak jadę do roboty.
Problem zaczyna się kiedy chce pojechać w bardziej ustronne miejsce i nie da sie dojechać autem, wtedy siadam na AT no tak ale jak się zabrać z tym całym majdanem przynęt zanęt i w końcu samej wędki.
Jak ją zamocować żeby nie wadziła o nic w trakcie jazdy, nie przeszkadzała w prowadzeniu i etc...
Wybieram się niedługo na urlop i nie podaruje sobie jak nie zabiorę wędałki...
Aaa i ekipa z bieszczad mogła by się pochwalić gdzie można kija pomoczyć?

oskar_z 16.08.2010 10:46

JuIo ja mam pokrowiec na wędkę i zawieszam go w poprzek tułowia. Reszta wchodzi do kufra.

JuIo 16.08.2010 10:54

No tak parę kaemów można tak zrobić, ale na dłuższej wyprawie może to być nieco kłopotliwe...

tomkow 16.08.2010 11:11

..Oblukaj patenty dziadków śmigających na rybki na komarkach, simsonach itp., Zabierają masakryczne ilości sprzętu i parę flaszek jeszcze im się mieści ;). A tak na poważnie - chyba trzeba inwestować w krótko składane sprzęty i wtedy nie ma problemu z transportem przy dłuższych wypadach.

banditos 16.08.2010 12:37

Julio teleskopa zapodaj to nawet do kieszeni wcisniesz..;)

specnaz 16.08.2010 22:10

Cytat:

Napisał tomkow (Post 128034)
..Oblukaj patenty dziadków śmigających na rybki na komarkach, simsonach itp., Zabierają masakryczne ilości sprzętu i parę flaszek jeszcze im się mieści ;). A tak na poważnie - chyba trzeba inwestować w krótko składane sprzęty i wtedy nie ma problemu z transportem przy dłuższych wypadach.

sam łapie rybki i jak widze tych dziatków to drapie sie po głowie:mur: powinni nam pomagać ładować sie na wyprawy:D

puszek 16.08.2010 22:27

Nie łowię, ale kiedyś widziałem gościa w Kuźnicach, który na narty przyjechał ze sprzętem na motorze... da się...

jaro 17.08.2010 07:49

Z teleskopami jest taki problem ze te naprawde krtokie to szajs.
Ja specjalnie pod wyprawy kupilem taki za 25zeta bo tylko ten zmiescil sie do kufra.Wszyskie ciekawe teleskopy byly troszke zadlugie.

JuIo 17.08.2010 10:38

okey, teleskop to rozumiem można go w kufer wrzucić i po kłopocie, ale ja tam wolę spinningówki paraboliczne, wtedy jest większy fun:) a te są składane z dwóch części po 1.30-1.50cm. nie ma jak ich zamontować na moto kiedy masz alu kufry, centralke tankbag, i niesforny plecaczek co to ciągle narzeka że niewygodnie.
Świta mi taki pomysł żeby go zainstalować między plastikiem a stelażem kufrów z lewej str. jest tam kawałek miejsca, gdyby dospawać tam kawałek rurki na dolnej części stelarza do osadzenia wendały, a na górnej jakieś trzymadełko to kij mógłby spokojnie sobie piać w pionie i nawet flage by można na nim zatknąć...
pełen lans jak nic...
zobacze, może uda mi się coś wycudować...

Misza 17.08.2010 10:45

A wzdłuż motocykla?

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:08.