Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Serwis motocyklowy w Bułgarii HELP (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=14216)

Rychu72 11.07.2012 09:26

Serwis motocyklowy w Bułgarii HELP
 
Nasz forumowy kolega RYB utknął w Bułgari, bo afra odmówiła posłuszeństwa. Gorzej, bo jego dziewczyny BMW też padło. Nieszczęścia chodzą parami.:(
Jest aktualnie w miejscowości Yambol (między Starą Zagorą i Burgas) i jak ktoś ma jakiekolwiek namiary na jakieś warsztaty motocyklowe gdzie się da dogadac po angielsku to proszę pisać, a ja podam dalej.

Evvil 11.07.2012 09:49

Wysłałem info do Trailbike Bulgaria, może coś się dowiem. Tymczasem w Burgas jest dealer hondy - to chyba najbliżej Yambol, bo tylko (albo aż) 100km od Burgas. Po angielsku powinni gadać.

Апостолов ЕООД
Бургас, Панорамно шосе,
Тел./факс: 056 / 84 90 30
Моб. тел.: 089 / 79 78 112
e-mail: office@honda-burgas.com


DODATKOWO: anglojęzyczny ktoś wskazany do kontaktu na stronce Trai-Ride Bulgaria, numer kierunkowy na Bułgarię więc jest nadzieja:
http://www.trail-ride-bulgaria.com/contact/
Tel: 00359 882700125
E-mail: jim@trail-ride-bulgaria.com

Rychu72 11.07.2012 09:55

Przekazałem :Thumbs_Up:
Na tą chwilę kogoś znalazł i grzebią przy afrze. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

matjas 11.07.2012 10:12

ojesssu. ale będzie teraz halo w forumowym hydeparku jak afrę naprawią a BMW pojedzie na smyczy ;) kolejne 20 stron wątku powstanie!
sorry za OT> mam nadzieję, że się naprawa obydwu sprzętów powiedzie OK.
matjas

ATomek 11.07.2012 11:39

Telefon do Chawdara- to afrykańczyk z Pomoria k. Burgas +35 988 71 11 365, może coś pomoże.

Rychu72 11.07.2012 12:28

SMS od RYBa
"No afra prawdopodobnie zaraz wstanie na nogi. W Yambolu jest przyzwoity mechanik i poznałem lokalnego właściciela afry. Z bmw jest źle i może być laweta".

Matjas

Wykrakałeś ;)

Nowa wiadomość odnośnie BMW.
Prawdopodobnie antena immobilajzera zdechła i badają w którym miejscu.

JarekAT 11.07.2012 15:38

a co Afryce dolega??

Cibor klv 11.07.2012 17:26

Cytat:

Napisał JarekAT (Post 249047)
a co Afryce dolega??

Hmmm... pomyślmy... może pompa ?? albo nie.. nie pompa... Regulator !!! a może ...moduł ??? :)

JarekAT 11.07.2012 17:42

bez pompy można dalej jechać i nie trzeba mechanika do tego
z dwoma pozostałymi dolegliwościami gorzej
Kolega nie chciał pomocy w postaci reglera lub modułu, więc domniemam, że albo miał albo to nie to.
To musi być coś innego.
Jakieś wróżenie z fusów?? Na forum jest kilku co lubi wróżyć, może tym razem trafią. :D

Evvil 11.07.2012 21:05

Rychu - skontaktowali się ze mną z Trailride są 2 godziny od Yambolu i mają Vana ze sobą i miejsce na dwa motocykle. Nie wiem na ile to aktualne - dopytałem o ich numery kom to mogę przekazać. Jak sobie poradzili też daj znać.

Miras Sc 11.07.2012 21:05

Dosyć spekulacji i podśmiechujek. Najnowsze info od Ryb-a.
A więc, Afra dostała całkowity tjuning i przegląd układu paliwowego (łącznie z myciem gaziorów) i ukł. elektrycznego, ale usterka w postaci krztuszenia i dławienia pow. 4000 obr. po tym nie ustąpiła. Ale po sugestii przejrzenia układu dolotu powietrza okazało się, że nowy filtr powietrza czy to zatkał się, czy puszczał lewe powietrze (niedokładnie zrozumiałem). W każdym razie te zabiegi pomogły i Afri pojedzie do większego miasta.
Co ciekawe BMW (chyba 1200R) też pojedzie bo łebscy Bułgarzy olali antenę, i w jakiś sposób obeszli immoliser.
Co prawda Andrzejek mówi że do Gruzji chyba już nie pojadą, ale co to za wakacje bez przygód :Thumbs_Up:

Pozdrawiam w imieniu Andrzeja i swoim oraz dziękuję za zaangażowanie i pomoc.

Ryb 11.07.2012 21:12

Witam, dzi€ki za pomoc, pisze z bulgarskiego hotelu. Po wielu perypetiach bmw ma zrobione obescie zaplonu (stacyjki) i dziala. Z moja afra czarna magia, byc moze wadliwy filtr powitrza. jutro jedziemz do Sofii po nowy, ale szparag twierdzi ze to raczej elektryka. Wzkluczony modul, regler itp, elektryka sprawdzona ktrok po kroku, zobaczmz co dalej, prz odrobinie szczescia dojedziemz przez Rumunie do Polski. Dzieki wszstkim za pomoc (Szparagowi a przspieszony kurs mechaniki, Mirasowi i Rychowi za zaangarzowanie szczeglnie). Pozdrawiamy, mamy nadzieje ze bedzie ok


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.