Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Regulamin Działu Producenci i Dostawcy, porozmawiajmy!!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5657)

randal 76 17.02.2010 21:14

Greg to jest post do GTW
a to e mail jaki dostaliśmy w ramach zasług mniejszych lub większych dla forum więc mi nie pi,,,ol głupot o wykrzyknikach

cyt. email

Witamy!
GTW przyszykowało regulamin komercyjnego działu PiD. Oto on:
http://africatwin.com.pl/announcement.php?f=53

Ustalamy tydzień na Wasze decyzje w postaci wpłat. Po tym czasie rozpoczniemy wdrażać nowe zasady w życie kasując tematy forumowiczów, którzy zdecydowali się nie płacić.

Dane konta dostaniecie na dniach, od momentu wysłania go Wam będziemy liczyć tydzień.

Pozdrawiam w imieniu GTW oraz swoim.
Wieczny

Nie pod takim regulaminem się podpisywałem podczas rejestracji .

7Greg 17.02.2010 21:30

Użyłeś wcześniej słowa "admini" w stosunku do chodzenia do szkoły. Potem pisałeś o dumie admina (rozumiem, że jednego) teraz piszesz, że to było do GTW.

Może to szczegół ale dość ważny.

Było coś jeszcze o lenistwie. Nieważne.

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 101016)
...to wasza wina i przyznajcie się do niej, że to był nieprzemyślany pomysł z takim regulaminem!!!!

Tutaj odwołujesz się do nieprzemyślanego regulaminu, a tutaj

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 101023)
cyt. email ...

do treści maila.

Fakt, przyznaję treść może nie jest najszczęśliwsza i w tej chwili nie ma znaczenia kto go pisał. Odpowiada za niego cala GTW. Ale jak sam mówisz, wszyscy jesteśmy kolegami, można było to załatwić inaczej.

Natomiast co do przemyślanego regulaminu to zobaczymy jak wyjdzie w tym temacie.
Na razie mamy:

1. Procenty od sprzedaży (Franz już się zwinął) zobaczymy czy ktoś się za to uderzy w pierś
2. Nazwijmy oględnie to co ustaliła GTW



Zaczekam....

randal 76 17.02.2010 21:37

Greg jedyny masz jaja i potrafisz mi odpowiedzieć na moje pytania ,dlatego użyłem słowa admin nikt z GTW nie raczy odpisywać publicznie więc sam nie wiem kto tam rządzi i z kim rozmawiać?

zbyszek_africa 17.02.2010 22:03

Cytat:

Napisał 7Greg (Post 101028)

Fakt, przyznaję treść może nie jest najszczęśliwsza i w tej chwili nie ma znaczenia kto go pisał. Odpowiada za niego cala GTW. Ale jak sam mówisz, wszyscy jesteśmy kolegami, można było to załatwić inaczej.

Natomiast co do przemyślanego regulaminu to zobaczymy jak wyjdzie w tym temacie.
Na razie mamy:

1. Procenty od sprzedaży (Franz już się zwinął) zobaczymy czy ktoś się za to uderzy w pierś
2. Nazwijmy oględnie to co ustaliła GTW

Ma znaczenie kto to pisał, NIE ODPOWIEDZIALNOŚCI WSPÓLNEJ, bo to niczyje, dr.Madejskiego?? chore
Mam wiedziec z kim rozmawiam, a nie ogólnie z kolegami...
FRanc wróci jak będzie mądry...
Nie ma oględnie...
Ma być co który powiedzał, odpowiedzialnosć indywidualna...


pozdr.

pałeł 17.02.2010 23:10

jak ktoś nie zauważył to ja także wypadłem o czym poinformowałem wiecznego na priwie
niestety ale uważam także za zła decyzje można było inaczej, teraz musimy sobie radzić z tym gównem, podałem wam moja wizje jak mozna to zrobić, wypracujmy kompromis.

7Greg 17.02.2010 23:20

Cytat:

Napisał pałeł (Post 101061)
j...podałem wam moja wizje jak mozna to zrobić, wypracujmy kompromis.

Skoro już powstał taki temat napisz o tym tutaj, niech większa ilość osób pozna Twoj punkt widzenia.

A dogadać się dogadamy bo co innego nam pozostało ;)

Franz 17.02.2010 23:21

zbyszek_africa napisał :

"Spodziewałem się tego, Jak uważasz...
80x12=960
Jak dostaniesz pare negatywów... to kto wie jak bedzie:)
Bul 2-jaka i Masz swiety spokój, poprzemy, wspomorzemy będzie git;)
pozdr.[/quote] "

Zbysiu wyjadłem Ci krem z rurki , jak napisał Greg czy chcesz sobie popisać.
Na allegro się nie sprzedaje tylko ogłasza. Negatywy już mam :D
za wystawianie negatywów.

Warunki opłat ustala góra czyli ekipa rządząca :D
Jak na razie żadnego postu o kwocie nie otrzymałem i nie ma co trzepać
na ogólnym od tego jest PW

pałeł 17.02.2010 23:29

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5694

RAFWRO 17.02.2010 23:30

Siłą napędową wszystkich portali społecznościowych jest MASA. Trzeba się pogodzić z tym, że spora grupa to tylko gapie. Napiszą coś od czasu do czasu, ale pompują życie i zmianę.Właśnie dzięki temu za każdym razem kiedy loguję się tu z wielką radością odkrywam, że jest co poczytać, jest komu odpisać, jest z czego się pośmiać. Postawa typu skasujmy tych co nie zapłacili - ok wyjdziemy z głową podniesioną, ale na którtko. Efekt - przegrana - przegrana. Jeśli zostanie 100, 150 osób, to po co forum, - można do siebie zadzwonić. Trzeba zdobyć pieniądze.Pomyślmy jak to zrobić aby niezdecydowani przekonali się, że warto było zapłacić kilkadziesiąt złotych.
Bardzo dziękuję wytrwałym za to że wszystko działa szybko i sprawnie.
R

pałeł 17.02.2010 23:40

Wiesz nie chce się wymądrzać ale było nas 150 i świetnie dawaliśmy sobie rady.
Jak widać idziemy z duchem czasu :) zmiany są potrzebne to fakt teraz należy wypracować jakie i w jakim stopniu


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.