Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Regulamin Działu Producenci i Dostawcy, porozmawiajmy!!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5657)

randal 76 17.02.2010 19:18

ja materiał tez muszę kupić ,wlicz w koszty 5% !!

zbyszek_africa 17.02.2010 19:22

Cytat:

Napisał Franz (Post 100972)
Randal napisał :
"Puszek przespałem się z twoją ofertą (była za wysoka na moje obliczenie)
coś tam rano napisałem ale amba wcięła posta i może lepiej nam to wyjdzie na zdrowie .
Więc proponuję Podosa pogląd 5% od sprzedanej rzeczy
czyli
sprzedałem
2 kufry 700 5% leci od sumy na cele forum
franek sprzedał AT za 20 tys 5% na cele forum
wasilij sprzedał podnóżek za 250 ,5% na cele forum
kuba deflektor za 100 5% na cele forum
ITD.
i co sprawiedliwie można zrobić !!!

"

To Franek musiałby za darmo z...dalać , a tylko na forum robić :vis:
Z Afryki masz 2 tys brutto co daje 10 %,
- minus koszty ,
- minus 5% na forum
...i zostanie ?
Przyjmuję jako żart :) lub spierd... z dostawców jak najszybciej.
400 zł rocznie mogę płacić w dwóch ratach i THE END ( dopóki się sprzedają )[/quote]

Ciebie Franek liczę na 2000zł. do zapłaty...
Moge Ci wystawić fv marketingową

pozdr.

randal 76 17.02.2010 19:26

Teraz dopiero widać czy ten regulamin jest sprawiedliwy ,Franek jak głosowałeś?

pałeł 17.02.2010 19:26

panowie nie może tak być ze płaci franz czy randal jeśli płaca maja dostać dupna reklamę która będzie zasłaniać wszystko i nie da się jej zamknąć przez np 3 minuty
albo utrzymujemy forum ze składek albo z reklamy

jeśli zapłacą oba jeden 6 miesięcy i drugi 6 miesięcy

zombi 17.02.2010 19:27

5% powstało przy niewielkich kwotach, naszywki koszulki. Ale przy większych kwotach to absurd. Musielibyśmy się w radiu reklamować, aby takie warunki dyktować.
Stałą opłata roczna i możliwość sprzedaży tylko przez aktywnych forumowiczów - jak Fraz czy Hubert.

pałeł 17.02.2010 19:31

to zdecydujcie albo reklama albo składki :) z reklamy 6000 nie uzbieramy

randal 76 17.02.2010 19:32

Cytat:

Napisał zombi (Post 100981)
5% powstało przy niewielkich kwotach, naszywki koszulki. Ale przy większych kwotach to absurd. Musielibyśmy się w radiu reklamować, aby takie warunki dyktować.
Stałą opłata roczna i możliwość sprzedaży tylko przez aktywnych forumowiczów - jak Fraz czy Hubert.

Dlatego walczyłem o sprawiedliwe warunki !!!! matematyka nie kłamie i każdy mały i duży potrafi liczyć ale panowie admini raczej do szkoły nie chodzili.

Robert Movistar 17.02.2010 19:35

Skoro na 2000 tyś zarejestrowanych zapłaciło 105, to resztę wyjebać i tyle. Zrobi się mniejszy ruch, mniejsze obciążenie na serwerze, nie będzie jednostrzałowców z ogłoszeniami (a jak będzie to się post wypierdoli), a jak będzie ktoś chciał coś sprzedać, to niech się najpierw wykaże. Nie będzie pierwszego postu w stylu: "sprzedam używane prezerwatywy", a po zjebce w drugim poście odpowiedzi: "ale jak długo czytam forum".
Mam wrażenie, że większość zarejestrowanych zrobiła sobie z forum kopalnię wiedzy i informacji, miło spędzają czas na czytaniu relacji z wyjazdów. Niestety, ale informacja w dzisiejszych czasach kosztuje. Takich gości którzy produkują różne szpeje do naszych motocykli i udzielają się też "nie biznesowo", zostawiłbym w świętym spokoju. Niech są, niech robią, niech nam sprzedają i niech zarabiają.

Franz 17.02.2010 19:37

Cytat:

Napisał zbyszek_africa (Post 100977)
"

To Franek musiałby za darmo z...dalać , a tylko na forum robić :vis:
Z Afryki masz 2 tys brutto co daje 10 %,
- minus koszty ,
- minus 5% na forum
...i zostanie ?
Przyjmuję jako żart :) lub spierd... z dostawców jak najszybciej.
400 zł rocznie mogę płacić w dwóch ratach i THE END ( dopóki się sprzedają )

Ciebie Franek liczę na 2000zł. do zapłaty...
Moge Ci wystawić fv marketingową

pozdr.[/quote]

Nie trzeba. Można już z dostawców wyp...:(
Średnio na allegro płacę 60-80zł miesiecznie gdzie mam na liczniku 10 x więcej wejść.

pałeł 17.02.2010 19:38

cieszy mnie twoja wypowiedz Robercie niezmiernie. jak nas zostanie 300 to i tak ze składek się utrzymamy zostaną tylko ci co chcą


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.