Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Moto Guzzi i Ducati jak to z nimi faktycznie jest...? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37071)

matjas 21.04.2020 16:38

miałem sporo używanych motocykli, większość w zasadzie :D
zawsze kupowałem z intencją, że kiedyś będę chciał sprzedać. pod tym względem taka Cagiva wypada słabo.

m

zbys 21.04.2020 17:30

Jeśli patrzymy tylko na budżet do 2tys euro to ciężko o konkurenta dla cagivy, za multistrade z takim przebiegiem trzeba dołożyć minimum kolejnego tys, będzie lepiej jeździć ale już nie koniecznie wyglądac:D
Mi się ten motocykl bardzo podoba i gdybym miał wolne 2tys to na pewno zawitał by do garażu obok trampka i Ducati
Części eksploatacyjne (filtry, klocki, napęd) wszystkie są dostępne, elektrykę można by przeszczepić z ducati, plastiki czyli czacha i zbiornik są z bardzo grubego plastiku, cała reszta cholernie trudna do dostania..

Adagiio 21.04.2020 19:25

Te o których piszesz to nie są części, tylko eksploatacyjne graty i oczywiście że można kupić.
Powodzenia.

herni 22.04.2020 08:29

Cytat:

Napisał matjas (Post 678429)
miałem sporo używanych motocykli, większość w zasadzie :D
zawsze kupowałem z intencją, że kiedyś będę chciał sprzedać. pod tym względem taka Cagiva wypada słabo.

m

Jeżeli ktoś kieruje się takimi kategoriami jak napisałeś to Cagiva i inne europejskie "wynalazki " nie są dla Ciebie.Takie motocykl po prostu się dokupuje do kolekcji :dizzy:

matjas 22.04.2020 18:19

Jeśli ktoś zakłada ze Navigator jest motocyklem kolekcjonerskim to oczywiście ze tak :)

herni 23.04.2020 07:20

Cytat:

Napisał matjas (Post 678616)
Jeśli ktoś zakłada ze Navigator jest motocyklem kolekcjonerskim to oczywiście ze tak :)

Myślę ,że Gran Canyon ju powoli staje się kolekcjonerskim sprzętem i ceny zaczną systematycznie wzrastać.

matjas 23.04.2020 10:05

To się nazywa optymizm! :D No ale jak się chce kupić włoski motocykl to trza tego mieć w nadmiarze.

Spokojnie - droczę się :D

herni 23.04.2020 10:12

Cytat:

Napisał matjas (Post 678730)
To się nazywa optymizm! :D No ale jak się chce kupić włoski motocykl to trza tego mieć w nadmiarze.

Spokojnie - droczę się :D


Oczywiście ,zresztą jak wszystkie inne marki z Europy .

Baza 23.04.2020 19:51

Cagiva. Miałem kiedyś jakąś endurzastą 350 nawet nie wiem co to było, ale na początku lat 2000 jak się spie... to sprzedałem po cenie złomu bo nikt tego nie potrafił wskrzesić.
Ale to były inne czasy i nie było wykwalifikowanycj mechaniorów.
Chociaż w zeszłym roku jeszcze u mojego mechanika stała aprilia pegaso w stanie mint i też mechanik mi mówił że stoi tak już blisko 6 miesięcy bo czegoś tam nikt nie jest w stanie kupić nawet w ASO.

A tak na marginesie to można by zmienić temat na na moto guzzi ducati buell i inne egzotyczne marki. Może to być jakiś zbiorczy temat dotyczący wszystkiego czego jest mało...

wierny 01.12.2021 04:19

Cytat:

Napisał Baza (Post 678878)
A tak na marginesie to można by zmienić temat na na moto guzzi ducati buell i inne egzotyczne marki. Może to być jakiś zbiorczy temat dotyczący wszystkiego czego jest mało...

Przenoszę ciekawy wątek, a jeśli kolega ma życzenie, to zmienię też tytuł. ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.