Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Pomagamy - za free (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Pomagamy Cibor klv (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40699)

Rafał_RD 29.07.2021 14:48

Grosik ode mnie. Na zdrowie !!!

Novy 29.07.2021 16:52

Cytat:

Napisał Lucky Luke (Post 742419)
Cibor daj znać czy chcesz aby sprawę nagłośnić na "naszych" grupach na FB?
Fb ma bardzo duży zasięg.

Lucky - pozwolę sobie odpowiedzieć za Cibora - na pewno chce tylko jest na tyle skromnym człowiekiem, że głupio mu o tym mówić.

Lucky - działaj, jeśli możesz - każda pomoc się przyda naszemu czarnemu kumplowi!

PS.
W pierwszym poście dodałem dane dotyczące wpłat z zagranicy (IBAN, SWIFT/BIC Banku ING Bank Śląski).

matjas 29.07.2021 19:18

Zdrowiej Cibor. Dasz radę. $

m

Kwintal 29.07.2021 21:03

:Thumbs_Up:

Cibor klv 29.07.2021 21:21

Drogie Czarnuchy. Właściwie to nie bardzo wiem co napisać, bo trudno otrząsnąć mi się z szoku i wzruszenia. W sumie to nie powinno mnie to dziwić, bo jestem na tym forum już dosyć długo i wiem, że czarni ludzie wiele razy dawali dowód wartości, które zawsze były w cenie a o które coraz trudniej... bezinteresowna pomoc, empatia , przyjaźń, poratowanie flaszką. Tym razem to ja jestem w tarapatach, ale też mógłby to być ktoś inny z nas, więc wiem, że wiecie jak to jest.. W zasadzie najgorsze chyba mam za sobą. Żyję, mam cały kręgosłup, głowę, miednicę, mogę znów być z rodziną i mam w perspektywie, że jednak znowu będę chodził. W sumie mówiłem Pawłowi, że jakoś wyrobię, sprzedam to, tamto, kiedyś wpadnie jakaś kasa z ubezpieczenia i wydolę. Ale Paweł mówi: poznaj potęgę FATu...i poznałem, po raz kolejny... Byłoby fajnie , tak jak pisał Paweł, gdyby udało się opłacić około 90 zabiegów Exogenem, czyli zebrać około 2 tys złotych. Otóż czarny człowiek nie jest zainteresowany drobnymi. On jak coś robi, to kurka z rozmachem. Postawiliście mnie w niezręcznej sytuacji. Na tyle niezręcznej, że czytając, te tytuły na przelewach płakałem jak bóbr ze wzruszenia, z wdzięczności, z mojej bezsilności, z radości, że mogę być częścią tej wspaniałej społeczności jaką tworzycie w ramach FAT . Zbiórkę można uznać za zakończoną chociaż trwała tylko 2 dni. Cel osiągnięty - wpłaciliście ponad 9 tys złotych. Tak nie pomyliłem się. I co ja mam powiedzieć..? Sfinansuję Exogen, rehabilitację a co zostanie... No właśnie trzeba może coś pokombinować. Może jakiś fundusz w ramach FAT, może ktoś ma jakiegoś pomysła. Tak czy siak wciąż zbieram szczękę z podłogi. Nie wiem jak mam Wam dziękować. Więc powiem po polsku : dziękuję wszystkim, którzy pomogli i przelewem i ciepłym słowem i myślami. Jesteście wielcy.

Kali89 29.07.2021 21:48

Cibor zdrowia. Widzimy się w płaskiej ����

matjas 29.07.2021 22:07

Zawsze można po forumowemu się najebac :)

Oby razem Cibor!

sebazaz 29.07.2021 22:59

Nic nie pokombinuj, tylko wylecz się porządnie. Ostatnim etapem rehabilitacji niech będzie Tukan albo ER24 za rok :)

Mhv 30.07.2021 05:49

Wylecz się porządnie i zrehabilituj.
Jeśli uznasz że masz nadwyżkę, to zawsze możesz przekazać komuś innemu kto potrzebuje, albo na inny dobry cel.
Super że się udało!

Lucky Luke 30.07.2021 10:46

Cibor nadwyżkę przeznacz na dobrego rehabilitanta... A jeśli coś rzeczywiście zostanie to przekażesz kolejnemu potrzebującemu Czarnuchowi.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.