Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Dowcipy [nie tylko z zachodniopomorskiego] (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1974)

smigacz 16.12.2012 21:28

Jak się nazywa mała Turczynka -miniaturka, mały Rosjanin -mikrus, mały Niemiec - mikroszkop, pół Niemca - szkopuł, a ślad Niemca na wodzie to ribentrop.

miras77 16.12.2012 21:32

Jak sie nazywa ekskluzywna męska prostytutka?
Szmat drogi.

Blazimir 16.12.2012 21:54

Cytat:

Napisał smigacz (Post 277710)
Jak się nazywa mała Turczynka -miniaturka, mały Rosjanin -mikrus, mały Niemiec - mikroszkop, pół Niemca - szkopuł, a ślad Niemca na wodzie to ribentrop.

A katar z dwóch dziurek nosa naraz?

Bismarck.

sambor1965 16.12.2012 22:38

Nikt nikomu tu niczego nie wycinał. Każdy zwraca na siebie uwagę jak może, jeden relacją, a inny dowcipem. Widzę, że aktywni są tu bardziej koledzy z niewielkim stażem. Aktywność tutaj jest również cenna i daje jakieś wyobrażenie o reprezentowanym poziomie.

Chcecie z tej bajki dowcipy? Prosze bardzo:

Po czym poznać że w Niemczech jest za wielu Polaków?
--- Cyganie ubezpieczają swoje mieszkania...

W więzieniu w Teksasie siedzi dwóch Teksańczyków i Murzyn. Pyta się jeden Teksańczyk drugiego:
- Ile dostałeś i za co?
- Dostałem 2 lata za zamordowanie czarnucha.
Pyta się teraz drugi pierwszego:
- A ty ile dostałeś i za co?
- Ja dostałem 5 lat za zamordowanie całej rodziny czarnuchów.
Następnie pytają się Murzyna:
- A ty ile i za co?
- Dostałem 20 lat za jazdę rowerem bez kasku.

I na koniec trochę apropos poziomu niektórych ostatnich dowcipów:

Szef firmy wrócił z lunchu w dobrym humorze i zwołał wszystkich pracowników, aby wysłuchali kawałów, które usłyszał. Wszyscy się śmiali na całe gardło poza jedną dziewczyną. Co z tobą? - spytał niezadowolony szef. Nie masz poczucia humoru? Nie muszę się śmiać - odpowiedziała. W piątek się zwalniam.

madafakinges 16.12.2012 22:43

Jeszcze parę lat na forum i będę się brzydził tymi kawałami...

Orzep 16.12.2012 22:56

W dowcipach rewolucja, widzę też!?
Obserwuję dalej i chyba się w piątek zwolnię z pisania tu...pozostawiając sobie mozliwość kontaktu z wartościowymi Ludźmi ATF!

Dzieju 17.12.2012 07:43

Cytat:

Napisał Sylwek bbi (Post 277660)
Nie no to już przechodzi wszelkie pojęcie. Ludzie dowcipu już nie można zapodać? Dzieju przychylasz się do sugesti niektórych osób??? Może jak Kononowicz tu posprzątaj niech ''nic nie zostanie''! Niech żyje cenzura! Niech żyje porządek i ład! Do łagru! Do łagru!!!:vis:

Ten dział miał być, jak myślałem na luzie, jak sama nazwa wskazuje.
Niestety robi się inaczej. Nie mam zamiaru brać w tym udziału.
Szkoda że niektórzy biorą sobie teksty tu pisane jakoś osobiście , może to zima , ale to nie ważne.
Trzeba uważać na kawały o eskimosach bo mogą do nas wpaść z pretensjami :)
Miłego pisania.

smigacz 17.12.2012 08:29

Fakt miało być z przymrużeniem oka i z pewnym żartem i dystansem do wszystkiego niestety poprawność "polityczna" zaczyna dominować także tutaj. Do d.. , nie długo nie będziemy mogli napisać o papierze toaletowym bo obrazimy czyjeś "uczucia".:Thumbs_Down:

Ziarko 17.12.2012 08:34

Cytat:

Napisał puszek (Post 277621)
Kolego, dowcipy o Żydach czy murzynach są dopuszczalne...Żydzi sami się z siebie śmieją, Polacy i Niemcy też... Ale kawał o Icku i Salci to coś innego od żartowania z ludobójstwa... To tak jakby żartować z Ostaszkowa czy Miednoje .

Czym się różni Żyd od Murzyna?
Żyd jedzie na obóz a Murzyn na kolonię...

Poszło dwóch Żydów na lody. Jeden dostal kulke drugi z automatu.

Co robi Żydówka w piecu? podnieca ogień i puszcza się z dymem....

Kolejka Żydów w Oświecimiu. Hans rozdziela:
- ty do pieca, ty do gazu, do pieca, do gazu....
- Ja chcę do pieca, ja chcę do pieca - krzyczy mały Żydek
- Oooo, nie Icek, ty już nam dwa razy przez komin uciekłeś..

- Tato, jutro lecę do Rzymu
- Synku nie leć, nie słyszałes że samoloty spadaja teraz?
- aaa, a co tam znowu?
- nie slyszaleś? no ten w Smoleńsku....
- Aa, tato, spoko, ja latam rejsowymi.

Dla mnie to taka abstrakcja, w żaden sposób nie łączę tego z przeżyciami prawdziwych osób. nieszczęść na ziemi jest tyle, że nie wypadałoby opowiadać żadnego dowcipu.

madafakinges 17.12.2012 10:24

casting, na wąskim korytarzu kłębi się tłum...
Ciasno, duszno i zaczyna śmierdzieć...
Ludzie czekają, a nikt do nich nie wychodzi... Godzina, druga, trzecia, część osób wyszło, zostali najbardziej wytrwali.
Nagle otwierają się drzwi wychodzi wieki, łysy koks. Rozgląda się po ludziach i mówi wskazując palcem ty, ty i ty...
i ja i ja!
i ty... Wypierdalać!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.