Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Dowcipy [nie tylko z zachodniopomorskiego] (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1974)

madafakinges 15.12.2012 15:01

jeżeli ktoś ma w domu np. problem z ojcem alkocholikiem to nie powinniśmy opowiadać kawałów o pijakach?

Scorpi 15.12.2012 15:41

a co tu widze ze zaczynaja sie spory jak w sejmie po pis trwam rydzyk i innych paru debili... To są kawały i na jaki temat by sie czegoś nie napisało to zawsze ktoś moze być urazony : jakiś jaś czy blondynka albo policjant alkocholik czy inny zajać niedzwiedz i lekarz.... dajcie na looz bo co niektózy to sie zabardzo spinacie jak stringi na Kaliszu.

rob 15.12.2012 17:34

dobry kawał hardkorowy jest dobry bo jest hardkorowy :)

arty1 15.12.2012 18:21

Ja nie czuję się urażony, bo niby dlaczego miałbym być.
Dowcip uważam za kiepski i prostacki, a ponieważ są wśród nas osoby niepełnosprawne (bądź mają takie osoby w rodzinie) to zaproponowałem abyś im ten setny dowcip opowiedział osobiście. Zapewne wszyscy by się ubawili po pachy. Koniec tematu z mojej strony bo to dział z dowcipami, a nie wywodami moralizatorskimi.

Ziarko 15.12.2012 18:39

Cytat:

Napisał arty1 (Post 277528)
Dowcip uważam za kiepski i prostacki, a ponieważ są wśród nas osoby niepełnosprawne ....

prostacki to tak, ale nie kiepski. A że niepelnosprawne - niech nauczą się śmiać sami z siebie. bo zaraz ani o Polaku Rusku i Niemcu nie bedzie możan opowiadać jak i o Żydach czy murzynach bo pewnie tez tacy sie znajdą co mają w rodzinie.

Scorpi 15.12.2012 20:30

heh not o na rozluznienie atmosfery dowcip hamski ale zdrowy. Niech nie czytaja go cierpiący na głód i obrzydzenie pokarmowe zeby nie było pozniej 2 stron żygania ze to nie zdrowe.

Mały jasio woła do mamy....

- mamo mamo ja chce kupe!!!!
- To idż do kuchni i se ukrój :D

RAVkopytko 15.12.2012 20:38

Scorpi :Thumbs_Up:
:lol8:

bliźniak 16.12.2012 12:43

Mamo, to jajko jest nieświeże - woła Jasiu
Jedz, nie dyskutuj! - odpowiada mam z kuchni
Mamo, a dzióbek i pazurki też muszę...?

puszek 16.12.2012 13:13

Cytat:

Napisał Ziarko (Post 277533)
prostacki to tak, ale nie kiepski. A że niepelnosprawne - niech nauczą się śmiać sami z siebie. bo zaraz ani o Polaku Rusku i Niemcu nie bedzie możan opowiadać jak i o Żydach czy murzynach bo pewnie tez tacy sie znajdą co mają w rodzinie.

Kolego, dowcipy o Żydach czy murzynach są dopuszczalne...Żydzi sami się z siebie śmieją, Polacy i Niemcy też... Ale kawał o Icku i Salci to coś innego od żartowania z ludobójstwa... To tak jakby żartować z Ostaszkowa czy Miednoje .

tom64 16.12.2012 13:26

Cytat:

Napisał Ziarko (Post 277533)
prostacki to tak, ale nie kiepski. A że niepelnosprawne - niech nauczą się śmiać sami z siebie. bo zaraz ani o Polaku Rusku i Niemcu nie bedzie możan opowiadać jak i o Żydach czy murzynach bo pewnie tez tacy sie znajdą co mają w rodzinie.

Niepełnosprawne - niech się nauczą śmiać sami z siebie..
No nie wytrzymałem..
Sam się z siebie naucz śmiać. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.
I zaśmiej się sam z siebie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.